12 wyników w czasie 123 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

nie jestem snobem, a lubię von Triera;-)

i wydaje mi sie że maja niesamowicie czytelne przesłanie a facet grzebie w człowieku co mi sie bardzo podoba;-)...ale nie mozna generalizować, że ktoś lubiący te filmy to snob opętany wszechoobecnymi zachwytami nad tym panem (z tego co wiem to recenzje sa podzielone...dużo ma sympatyków jak

Re: przy jakiej muzyce lubicie się bawić...

Ojciec nie ma na mnie takiego wpływu, żebym cos robił na jego polecenie;-)- to tak dla wyjaśnienia... a co do reszty wypowiedzi...specyficzne dość...ja tam nie mieszam mamy (nawet w wyobrazni) w takie sytuacje...i całe szczęscie(jakaś totalna trauma by z tego wynikła;-) -- "...rejection

Re: przy jakiej muzyce lubicie się bawić...

nie nic sie nie stało? A co (oprócz odpowiadania na własne posty) o tym wskazuje?;-) pokręcony..he, he...i to mówi osoba która zabawia sie w telefonistę w sytuacjach intymnych...;-))) niesłychanie mnie to intryguje jak to wygląda? -- "...rejection is the greatest aphrodisiac..."

a propo trzymania się za krocze ;-))

>Ok, jak trafię na nich na MTV, to zwrócę uwagę na dziewczynę - atrybuty to jej duże niebieskie, te mam mieć na uwadze?:) zdecydowanie te duże niebieskie - ale tylko w momencie rozmowy telefonicznej;- )))...Boże a najdziwnuiejsze w tym wszystkim, że to ja mówię...he, he...co się ze mną

egzamin zdałaś na pięć;-)

taaaakkkk...o to mi chodziło candycandy;-))))już pierwszy raz jak oglądałem to mnie to walnęło po oczach;-) ...spostrzegawcza jesteś;-))BRAWO...egzamin zaliczyłaś;-) a mnie Beyonce się podoba, chociaż w Me, Myself...jej atrybuty jakby juz były podrasowane...może mam obsesję, ale coś mi tu nie

Zdjęcia:

Re: Czy czujesz co czuję ja?

godzin nocnych (lubię czuć taki nóź na gardle-wtedy dopiero następuje mobilizacja w moim przypadku)... wiem, ze jak w niedzielę skończy sie to wszystko (niewazne czy pozytywnie czy negatywnie) będę czuł sie totalnie wykończony...i tak do końca stycznia... a póżniej trzeba będzie odreagować

16 - ty raz powtarza się

taka spokojna - a ja właśnie takie płyty lubię najbardziej;-) -- I'm sooooooooo sweet:-)))))

Re: wasz sposób na samotność...

jak się nie ma co sie lubi....potrafię z tym żyć...a wręcz to, że jestem świadomy subsytucji bardzo mi się podoba - nie łudze się nadzieją i nie patrze na sytuację przez różowe okulary... -- "Only the one that hurts you can make you feel better Only the one that inflicts pain can take it

Re: Czego dziś słuchacie?

to fakt więcej 'dziwnych" utworów...ale ja i tak to radio lubię...nie meczy tak uszu (dla mnie Zetka i WAWA sa nie do zniesienia...)(non stop bloki reklamowe i utwory puszczane w kółko) a teraz w PR3 leci NO DOUBT " It's my life " nawet dobra przeróbka... -- "...rejection is the greatest

P.S.

powiem tylko jeszcze jedną rzecz - dla mnie jest nie fair ukrywanie się pod różnymi nickami, jeśli wiesz, że np forum jest zamknięte(masz odmowę dostępu) i wchodzisz na nie na inny nick, żeby własnie móc sobie poczytac lub popisac to dla mnie nie jest czyta gra...a jak jest według Ciebie

Re: Plotki z Grammy 2004:)

"Damita Jo" pod koniec marca i trza się jakos "wylansować"...do czego ten świat zmierza...aaa a wystep Outkast był ciekawy... no i COlDPLAY piosenką roku!!!Dobrze...lubię chłopaków. Angole górą!;-) i Beyonce też się należalo!!! Pink jako zwycięzczyni w kategorii rock...cos mi tu nie pasuje