17 wyników w czasie 149 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nowe dziecko, nowa tuba lub jak kto woli Bóg

nie składa.I o kasę nie chodzi tu w ogóle(a jesteśmy przeciętną rodziną pod wzgledem finansowym).Ja potrafię powiedzieć otwarcie dlaczego nie mam więcej dzieci!Nie chowam się za krysem,za wydatkami wiążącymi się z dzieckiem(choć sporo moich znajomych kasę stawia jako powód braku dziecka

Re: - Nie pytasz, co u dzieci ?

tak go ciągle wtykają;)a tak serio-jutro jadę po córkę przyjaciółki.Zmarł jej tata(a dziadek małej)i nie chcą żeby brała udział w pogrzebie.Lubię pomagać i mogłabym siedzieć z tym dzieckiem nawet tydzień,gdy wymaga tego sytuacja.Jednak nie będę komuś ułatwiać życia,bo ktoś ma ochotę ciągle się

Re: nati:)

wszyscy jej współczują,a ci co jej nie lubią śmieją się,że tak jej się pechowo złożyło.Może dlatego,że tyle lat zawsze widziałam negatywne reakcje na chłopców sama nie chcę go mieć. -- "Naga prawda edukuje prostytutkę!"

Re: mleko matki nie jest lepsze od modyfikowanego

-samo zdrowie i natura ktoś powie.Ok.tylko bardzo łatwo można pijąc takowe zarazić się np.listerią.Moja córka pije to mleko od krowy,bo lubi,ale ja nie jestem zwolenniczką tego.Tak naprawdę z natury niewiele już zostało i trzeba się z tym pogodzić(nie zmienimy postępu).A mleko zastępcze było już dawno

Re: mleko matki nie jest lepsze od modyfikowanego

do opru!Swoją drogą do dziś mam przed oczami widok 4 letniego brata przy cycku(jak dla mnie widok niezbyt ztrakcyjny).Inteligebncja nie może być powiązana z piersią lub butelką!Na to mają wplyw zupełnie inne rzeczy takie jak: dziedziczenie oraz dostraczanie wielu bodźców(stymulowanie mózgu

Zdjęcia:

Re: matka chrzestna traktuje jak trędowatego

być dobrą chrzestną.Co do dzieci-nie wszystkie dzieci w rodzinie lubi się tak samo,nie wszystkie dają się lubić.Są takie,które od razu topią twoje serce, a są takie które cię po prostu denerwują.Są dzieci,które od razu biorę na kolana i przytulam i takie do których nie mam ochoty podchodzić. Nie

Re: na różowo

Tu nie chodzi o kolor.Moja też lubi różowy.Myślę,że dziewczynki na pewnym etapie tak po prostu mają.Przecież można założyć coś z różem- niech już ma;)Mi chodzi raczej o brak umiaru.Dziecko ma niewygodne obcisłe spodnie(koniecznie z cekinami),obcisłą bluzeczkę również świecącą

Re: konkursy, rywalizacja

przebraniu kota?No i matki kupują suknie karnawałowe 200zł za sztukę.No przecież córka musi być królową!Dla mnie to dziwne.Moja córka też lubi się bawi w księżniczki,ale czasem zaciera się granica.Na codzień nie mam problemów i awantur o strój.Co jej naszykuje,to zalózy i są to ubrania wygodne i

Re: może mieć

Czy mając dzieci zapisałabyś dom księdzu?Ja tego nie rozumiem.Wiesz czasem ludzi stają się "nawiedzeni".Mieliśmy takiego sąsiada już ś.p. chodził i namawiał wszystkich do wpłat na radio Maryja.Co miesiąc przesyłał im kasę(a dzieci jego i wnuki wesołej sytuacji finansowej nie miały).Ja

Re: chore dzieci

,że się uwzięłam.Ale nie mogę tolerować pewnych zachowań.Poza tym,ja osobiście wolałabym żeby nauczyciel zasygnalizował mi to co jest złe,bo teraz można coś z tym jeszcze zrobić.A potem?Potem będzie za późno.Świat jest nastwiony na bezstresowe wychowanie.Co to znaczy?Bo moim zdaniem stresu nie da

Re: znaki zodiaku

A ja bardziej po imionach bym powiedziała;)To raczej zbieg okoliczności,ale coś w tym jest,że np.kobiety które znam o imieniu Ewa to choleryczki;)A ze znakami,może to bardziej wynika z pory roku niż z konkretnego znaku.Wystarczy jeden dzień w tą lub w tą i już inny znak.Czy tem jeden dzień

wiara,zaufanie,partner... (początek wątku)

Zainspirował mnie wątek dotyczący pogrzebu w innym obrządku lub świeckiego.Ktoś napisał,że mężowi trzeba ufać i że nie wyobraża sobie życia z kimś,kto nie szanuje moich przekonań.No właśnie,ale co w przypadku gdy:nagle po wielu latach Wasz parner przychodzi do domu i oznajmia,że nie jest

Re: Wartość życia

Łatwo jest mówić jestem "za" lub "przeciw".Ja nie wiem za czym jestem.Wiem co mówi kościół w tej sprawie,ale...Mój tata umierajac niesamowicie cierpiał,a do tego był sparaliżowany.To było straszne patrzeć jak musi się udusić,by w końcu umrzeć.Gdybym wtedy miała "cudowny" zastrzyk żeby już