4 wyników w czasie 1 109 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zakłócenie naszych świąt

? Trudno mi odnaleźć źródło. Chyba na facebooku? Szkoda, że nie w głównych mediach i na plakatach w salonach empkiku. W miejscach, gdzie o tym poinformowano przeprosiny opatrzono szyderczym komentarzem. A gdzie zadośćuczynienie za popełnione zło? Ten symboliczny milion na Caritas. Moim zdaniem sprawa

Człowieku, czytaj Pismo Święte

– jak się wyraził. Dostał propsa, czyli zgodę i śpiewa. I w tym miejscu przyszedł mi na myśl inny ksiądz, który wojował z kurią i biskupem, nawet do Watykanu się zwracał. Dwie jakże różne postawy. To chyba sprawa pychy lub jej braku

Trzecia Rzecz Wykluczająca

Zapomnieliśmy już o fajerwerkach z okazji 25 rocznicy transformacji ustrojowej. Mamy już 26 lat od Okrągłego Stołu. Przyznam, że choć czasu upłynęło już sporo, to wciąż brakuje mi całościowej historii tych wszystkich lat, historii transformacji i zdarzeń, które poprzedziły, a więc lat 80-tych i

Zdjęcia:

Cherlie Hebdo

pierwszych dniach tego nowego roku 2015. Przyszedł jeden mądry i pokazuje jakimi głupcami są wszyscy, z wyjątkiem jego samego. Nie pisałbym tego, gdyby Wołodźko podał choć jedną radę, jak należy się we właściwy sposób zachować lub myśleć o tym problemie tak dramatycznie ujawnionym. Dla mnie pewne