82 wyników w czasie 893 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Już brak mi sił....

momentu odczulania córki, wierz lub nie, skończyły się choroby. Przez te dwa lata raz miała zapalenie gardła. A tak to nic, katar czasem, ale to wiadomo, bo do przedszkola chodzi, więc to normalne. Teraz mam też na stanie synka, ma prawie 14 miesięcy. Jak do tej pory, tfu, tfu, ani razu nie chorował, poza

Re: Gorączka nie spada, dziecko rozpalone!

A ten do ucha Ci się sprawdza? Bo kurcze, ja z moim nie mogę nigdy dojść do ładu, zakres temperatur zazwyczaj mam od 34.5 do jakiś 36.6 lub 37 no i kurcze, mierze po kilka razy i stresuje że dziecku ucho podrażnie... Do szalu mnie doprowadza...

Re: Kolejne agenezjątko i jego zatroskana mama

już korygowane 10 miesięcy. Chcialam Cię zapytać o turnusy rehabilitacyjne w Zagórzu i w CZD. Jesteście zadowoleni, warto tam jechać? Ja nieraz słyszałam, że z małym dzieckiem nie ma co jezdzić po turnusach, bo niewiele skorzysta, więc odpuściłam, a teraz widzę, że u Was są postępy i nie wiem, co

Zdjęcia:

Re: NIe mogę niczym zbić gorączki-pomocy!

. Poza tym okłady, tam gdzie jest najbliżej do naczyń krwionośnych - pachy, pod kolanami, nadgarstki itp. Jeśli syn ma dobry humor, a zbijam bo temp sięga 40 st i zaczynam mieć stracha, to pozwalam mu "myć umywalkę". Lubi się taplać w lodowatej wodzie, a że działa ona tylko miejscowo to może być właśnie

Re: Kolejne przeziębienie - 9 miesięcy

Kremka, to osiedle słyszało w nocy nie tylko krzyk Twojego dziecka :) U nas glut z rodzaju tych paskudniejszych, przy kichaniu wylatuje i sięga po pachy :/ A karmienie tylko na mnie, bo w pozycji bocznej czy na leżąco odpada. "Zagęszczam" go wapnem i podaję cebion. A działa u Was ten nasivin? Bo

Re: Boicie się MMR?

Ja nie zaszczepiłam do teraz ( dziecie ma 19 mcy) Akurat ta szczepionka wydaje mi sie tak bezsensowna że póki co czekam. A co do zagrożeń to jedynie ( lub aż) złapanie jednej z tych 3 chorób ...

podwyzszony cholersterol u 7 latki (początek wątku)

podwyszenie poziomu cholersterolu? a może parówki? czasami wrzuci do brzucha, ale ro z reguły w weekend, w tygodniu sniadania je w przedszkolu, jajka tez tylko raz w tygodniu, lubi makaron i nabiał w kazdej postaci... jakie mogą byc przyczyni i konsekwencje? plizzzz odpowiedzcie... do lekarza jade dopiero

Re: Co podawać na początku przeziębienia?

odkąd włączyłam imbir, nie chorują, lekkie katarki, które nie rozwijają się, a rok temu każdy katar trwał 3 tygodnie i zawsze był gęsty, zielony a jak katar jest gęsty, nos zatkany albo katar siedzi głęboko w nosie i spływa do gardła, to sinupret lub na receptę pectodrill (mocniejszy), to zapobiega

Re: USG bioderek

wyyznawczyyniwielkiegoczerwia napisała: > A nie zauwazylas, tę dzi tytułu wątku? Zaciekawiły mnie bioderka. Skąd miałam w > iedzieć, że będzie o badaniach niemowlaków. Bardzo lubię jak tak bezobciachowo błyskasz kulturą (pierwsze zdanie) i intelektem (trzecie zdanie) :)

Re: USG bioderek

Wiki (wiem, że słabe źródło, ale od czegoś trzeba zacząć) podaje, że typ IIa - fizjologiczna niedojrzałość, typ IIB również, ale diagnozowany u dzieci powyżej 3 mż. Twój młody przecież nie ma trzech miesięcy. Chyba, że ja czegoś nie ogarniam. https

Re: Zaburzenia SI

, glowke trzyma wysoko. Zauwazylismy ,ze potrzebuje raczej mocnych bodzców. Lubi kiedy sie go mocno przytula, lubi halas. Babybump, czytalam Twoje posty i staram sie wprowadzac rutyne. Staram sie zeby mial trzy drzemki w ciagu dnia, idzie nam raz lepiej raz gorzej. Zauwazylam,ze kiedy synek malo spi i

Re: Zaburzenia SI

dziecko z SI, 2latka, jest na prawde ciężko kochać, nie lubi się tulić, całować, no ale się kocha mimo wszystko i nade wszystko! choc wstyd z nią wychodzić "do ludzi" bo wszędobylskie wzroki ludzi dobijają! Specjalista ocenia po kilkudziesięciu minutowej obserwacji, po odpowiedziach na dziesiątki

1 2 3 4 5 6 7