174 wyników w czasie 229 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sen dzieci urodzonych w lipcu i sierpniu 2015

Ostatni czas nie ma po co być długi-nie wpływa na długość drzemek a przecież chcesz mieć je dłuższe więc wydłuż pierwszy lub drugi ;-), ja lubię mieć ostatni 3 żeby nie było jęczenia że za długi ccc. Zrobiłabym środkowy najdłuższy, mojej pasuje bo w tracie niego bywa pasywny spacer itp. Np ja mam 3

tanja też nie wiem jak to powinno być ale u mnie dziewczyny się przekręcają już jakiś czas (jedna od ponad m-ca a druga od niedawna). Do dziś, nieważne jak czasowo położę, kombinują na te brzuchy strasznie, a ze nie umieją spowrotem jeszcze na plecy wrócić (mam wrażenie że nigdy to nie nastąpi) to

Czarmiki a próbowałaś zaczynać dzień zawsze o tej samej porze? Jak wstanie wcześniej to przetrzymać a jak śpi dłużej to budzić? Ja zauważyłam, że jak nie obudzę rano i pośpi dłużej to czasy już nie pasują, mamy problemy z d1, cały dzień się sypie. Czasem ciężko mi się zebrać i budzić rano, sama bym

Ładnie Ci spał Tanja! U mojej najlepiej jet paradoksalnie jak nabiera zmęczenia od 5.30 lub 6 a jak wstanie mi 6.45 lub 7 to jej pierwszy normalny czas jest za krótki i pierwsza drzemka krótka. Twój też jakby za krótki czas skoro obudził się zadowolony, bo liczysz od obudzenia a nie czuwał

Ja nie lubię kiepskich drzemek bo wtedy noc tez kiepska. A mój to taki typ, że jak za późno położony to nie zaśnie sam niestety :(

Dzięki, spróbuję jutro kolo 4 lub 4.15 tzn w żłobku. Ja już w domu nie chce jej klasc. A jak się zbudzi to niech panie dolulaja :)

Zdjęcia: