15 wyników w czasie 249 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Witam

Nie lubię jak ktoś mi się przyglada ja lubię się przygladać:) hehe było takim niepewnym wyrazem skruchy z mojej strony. No a jeżeli chodzi o spamowanie i dyskutowanie to lubię zarówno to jak i to.

Nie sądzę abym była aseksualna. Roztrząsając to pod kątem świata wirtualnego: to mój nick w dość jednoznaczny sposób sugeruje jaką mam płeć. Natomiast np. nick proces lub Torksa - to nie wiadomo – co się pod tym kryje. Np. proces to dla mnie nick o zabarwieniu obojnackim. A inna forma

O.K., po prostu możliwe, że tyle waży, a może tatuś nie 3wie, ile dokladnie, lub... Pozdrawiam A tak na pocztę jak możesz to prześlij mi kto to ta vikiko.O ile można.

Ja też ze swoim mężem lubimy chodzić nago, ale tylko wieczorami, kiedy już jesteśmy po kąpieli. Ja niekiedy chodzę w samej krótkiej koszulce, bez majteczek. I nie widzę w tym nic złego, jak ktos nie wstydzi się swego ciała przed partnerem i nie kompleksów (a idalni nie jesteśmy) - tak nam się

Zdjęcia:

U mnie silniejsza liczebnie jest frakcja fizycznych, nie mówiąc o tym, że studia są jedne dla geogr, geologów i geofizyków. Moje psychologiczne wypociny więc są traktowane chrapaniem w lepszym wypadku lub zjechaniem za nie- geograficzność, w gorszym. Stąd moje tęsknoty do tej drugiej dziedzny

lato a moj mezus miekkie serce powiedzial mi ze jesli on sam nie znajdzie to go zatrudni!! no ciekawa jestem gdzie on bedzie mieszkal !!! bozeszzzzz Dobra ide na balkon a potem znow kompcius i przepisywanie dokumentow wwrrr -- Pozdrawiam....... mama

Nie miałam nic złego na myśli. Po prostu w tym tygodniu do forum dołączyło kilka dziewczyn, a to więcej niż przez poprzedni miesiąc, a może nawet kilka miesięcy. Najfajniejsze jest to, że najpierw piszą, że chciałyby kupić motocykl (ew. skuter), lub zrobić prawko i konsekwentnie po jakimś

Dobry wieczorek!(przynajmniej dla mnie jest i wszystkim tego życzę). Z rtg wszystko dobrze poszło, nie taki diabeł straszny. Wynik ma być we wtorek wieczorem. Mandy4, jak widzę, nie tylko ja słucham TRÓJKI ( Niedźwieckiego wczoraj odznaczył prezydent!). A dlaczego dla mnie jest ten

obawy by zafundować sobie akwarium. Chciałabym mieć psa ale pumonolog powiedział, że mam go sobie wybić z głowy. Przy mojej alergii mogę mieć tylko rybki lub żółwia. Stąd myśli o rybkach - muszę mieć jakieś żywe stworzenie w domu bo czasami nie mam do kogo ust otworzyć. Jutro chyba pojadę

faktem byc szczesliwym. Piszesz ze chcialas byc uczciwa. a co innego ci pozostaje niz to??? Czy maz jest egoista? Czy ty jestes egoista? Dla mnie jestescie nimi oboje: ty "przestajesz" go kochac bo on nie chce dziecka (jest taki niedobry bo mysli tylko o sobie a nie o tobie), on bo byc moze nie

siberienne napisała: > Ja i moj kolega, ktory dotrze tutaj za pare godzin, jestesmy nowymi > moderatorami tego forum :) Zycze Wam pracy, za co najmniej 30 tys > miesiecznie. Oczywiscie tez mam nadzieje,ze nie przepracujcie sie zbytnio i > wasza "sluzba" ku chwale ojczyzny

rzadziej słyszę : ja nie potrafię, lub nie chcę... Teraz sam zaczyna się chwalić, a i my chwalimy go za każde najdrobniejsze osiągnięcie. Ćwiczymy też zadania zlecone przez p. Logopedkę- gdyż sam się o nie dopomina. Poza tym zwracam uwagę na to by mój starszy syn nie wykonywał czynności za małego