83 wyników w czasie 353 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wybierz najlepszą generację Toyoty Camry

generację Accorda w stanie salonowym dałbym się pokroić. Pokroić? A jechałeś takim Accordem? Bo ja miałem salonowego Accorda przez 1.5 roku - silnik 2.4 (!) sprzedałem i teraz jeżdzę Camry Hybrydą i nie ma porównania! Po pierwsze Accord 2.0 to padalec - do setki rozpędza się w 10 sekund! Nawet

Re: Trezia - Toyota od Subaru

pierwsze auto ktore uczynilo mnie dobrym kierowca. Ze niby co BMW którym w zimie nie da sie jezdzic, Subaru to auto niszowe jedyne jakie naprawde kochalem, oczywiscie wszystko zalezy gdzie mieszkasz i gdzie jezdzisz, na autostrade sa lepsze auta, na krete drogi kategori B nie widze.

Re: BMW X3 | Pierwsza jazda

Prosze bardzo - z działu testy Moto.pl Audi A4 2.0 tdi - 13,5 litra /100 km Suzuki SX4 2.0 DDiD - 9,7 litra /100 km Ja dziękuje za taką "oszczędnośc"

Zdjęcia:

Re: Audi A4 2.0 TDI 170 KM | Za kierownicą

@awd No widzę, że wycieczki personalne są Ci bliższe niż merytoryczna dyskusja. Zgadza się A4 nie ma nic wspólnego z Passatem bo to Golf. Obejrzyj sobie to auto w środku i porównaj wszystkie cechy szczególne, zobaczysz, że to Golf podobnie jak stare A6 to Passat B6. Nie twierdzę, że nie ma między

Re: zawiodłem się

podbijało rynek bezawaryjnością, ekonomiką i dynamiką, a teraz? 2.0 TDI 140KM w Golfie pali ok. 8l w mieście, dobry litr więcej niż stary 1.9 TDI 150KM w MK IV. VW (chyba przez ekoidiotów) odstawił najlepsze diesle jakie miał, pozostawiając w ofercie 1.9 TDI 90 i 105KM, które jakoś nigdy uznania nie zdobyły

Re: "Borewicz" górą! | Wyniki sondażu

silników 1.4 16V, 1.5, 1.6 i 1.9D, także silniki 1.3, 2.0 z Fiata 132/Argenty (borek), 2.0 z Forda Sierry (przejściówka) i 1.6 16V z Rovera (plus). Ten pierwszy był dostępny tylko w początkowych latach produkcji i chyba nie miał zbyt dużego wzięcia, a reszta to krótkie serie zwykle do celów milicyjno

Re: Saab tnie etaty

utrzymać się na rynku. Było to 20 lat temu, gdy opracowanie samochodu było wyraźnie tańsze, serie mogły być krótsze, a Saab produkował jakieś 4 razy więcej samochodów, niż w tym roku. W dodatku Saab osiągał to - jak mnie pamięć nie myli - dwoma modelami, z których jeden był wspólnym projektem z Fiatem

Coś dla fanów "tedejów" z Niemcowni (początek wątku)

samochodu, gdyż Passat jest za szybki dla młodego kierowcy, a poza tym, w domu bardziej przyda się nawilżający powietrze, oczyszczający firanki, wydłubujący brud z 20 cm – odkurzacz Rainbow! „Tak to bym nigdy go nie sprzedawał, ale baba żyć by mi nie dała” – zakończył opowieść Wojas

Re: aż tak żle nie jest

). Czy warto się tak bawić? Cóż, do wyboru - albo wsadzony kiepski gotowiec za koszmarnie dużą kwotę albo indywidualnie dobrany soft i 20 minut zabawy przy przeglądzie. Ja wolę drugie Jeszcze co do gotowców - swego czasu znajomy zrobił "chip" w 1.9TDI w ASO (nie napiszę którym). Ze 105KM miało być 120

Re: Najchętniej kupowane modele w Polsce

za maks. 30 tys. zł, a kupujący nowe auta to frajerzy, będą niepocieszeni. Zrozumcie, że producent samochodu nie ma żadnego interesu w tym, żeby jego auto podobało się drugiemu właścicielowi. Dany model z punktu widzenia producenta ma być atrakcyjny dla pierwszego właściciela - tego, który przychodzi

1 2 3 4 5 6