10 wyników w czasie 283 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:PiS i odbudowa kraju po zniszczeniach liberałó

więzień ????? Kogop masz na myśli ??? > 12. Gwałtowny spadek przestępczości średnio w Polsce 20,3% (rozboje) 27% > kradzieże samochodów (dla ciekawostki w Warszawie kradzieże aut spadły o 40%) Skąd masz te dane ?? Może podałbyś jakieś źródła .... > 13. Wreszcie pokazywana jest

Re:PiS i odbudowa kraju po zniszczeniach liberałó

komentarza: Komentarz sam się prosi. > 1. Stopa bezrobocia spadła z 18,2% do 15,2% Dziwne jest to, że tak niewiele bo ok. 1,5 mln ludzi wyjechało z kraju. > 2. Liczba pracujących wzrosła o 175tys Skąd te dane??? > 3. Wzrost PKB przyspiesza i obecnie wynosi już 5,6%(r

Re: moja opinia...

znacznie większe od A i B. 2. Opaski - pomysł znany z innych koncertów, tylko tragicznie wykonany. No i po co, skoro w końcu z niego zrezygnowano? Ja przyjechałem około 18, więc załapałem się jeszcze na Opaska-gate. W pierwszym namiocie informacyjnym opasek nie było (a na bilecie stało, że w każdym

Re: Co robił w czasie wojny oddział Grasa ? CD

Słobódka Bolszowiecka i Pawłów 5 04 1944 Stare Sioło 11 04 1944 Zapust Lwowski 12 04 1944 Pawlikowy , Huculno i Podkamień 13 04 1944 Rudka i Chodaków Wielki 14 03 1944 Lodacz 20 04 1944 Cieszanów Żołnierz tej dywizji Günter Grass winien zapewne coś o tym wiedzieć nawet jak tego osobiście nie dane

Zdjęcia:

Re: turnieje piłki nożnej plażowej

17.00 Polska - Holandia NIEDZIELA, 9 lipca 2006 Mecze półfinałowe 11.00 zwycięzca grupy A – drugi zespół grupy B 12.00 zwycięzca grupy B – drugi zespół grupy A Mecz o trzecie miejsce 15.00 przegrany w meczu 14 - przegrany w meczu 15 Mecz finałowy 16.00 zwycięzca w

Bilboardy,spoty, reklamy, plakaty - Tusk 2005. (początek wątku)

3 tys. zł na miesiąc. I tyle kosztują. Według naszych operacyjnych danych, owych luksusowych billboardów ma Tusk w całym kraju około 2,5 tys. To daje kwotę 7,5 mln zł miesięcznie (wariant bardzo ostrożny i zminimalizowany). Jak wiadomo ? kampania prezydencka trwa dwa i pół miesiąca, tak więc

Re: Honorowy Komitet odbudowy kościoła Św. Katarz

Nie dam ani złotówki dopóki nie będzie jawny preliminarz kosztów naprawy. Dach drewniany runął na strop betonowy i 20 mln ha, ha... Myślę że preliminarza nie ujawni się bo geszeft przy tym pewny. A więc: 1. organizacja zbiórki pieniędzy - marketing, druki imprezy - koszt 0,5 mln zł 2. "dobranie

Debiutancka grupy Cytrus (początek wątku)

, ze zespół się rozwiązał. Pozostawił po sobie sporo nagrań w rozgłosniech Polskiego Radia .Ponad 300 kawalków ) Muzykę którą grali byla ich własnymi kompozycjami ( A.Kazimierczk M. Narkowicz ).Nie jest to muzyka komercyjna typowo radiowa - to muzyka dla bardziej w y r o b i o n e g o s

votum separatum zgłosiła radna Jolanta Kalinowska

obradach, celem umożliwienia radnym zapoznania się z treścią wniesionych poprawek. St. Szwabski- poprawki zostały omówione. Radna Jolanta Kalinowska zgłosiła następujące poprawki: - § 1 ust. 1 dopisać po z załącznikami nr 1 a, b, c, d; - § 1 dopisać ust. 3 o treści: "W dniu 22 września

FAKTY__________________________:

podwaliny wolnego rynku, następnie dobrowolnie oddał władze i przegrał wybory prezydenckie i parlamentarne. Jeszcze jedno zdanie przypomnienia: wbrew powszechnej opinii radykałów z PiS o zdradzie narodowej przy okrągłym stole, bracia nie tylko byli uczestnikami obrad, ale jednymi z bardziej