133 wyników w czasie 3 175 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

alfa romeo 145 (początek wątku)

Witam, nic nowego: mam problem z AF 145. W ubiełym tygodniu był wymieniany rozrząd, świece, łozyska itd. Po wyjechaniu z wardsztatu po 15 minutam samochód zgasł i nie mogłam go odpalić. Warsztat ponownie zdiagnozował sprawe na pompe paliwową i wymianiłam ja. Po ponownym wyjechaniu z

Re: alfa romeo 145

Sprawdź czy od klemy akumulatora do silnika jest podłączona masa (przewód - zwykle miedziany, taka spłaszczona plecionka). Jeżeli nie ma to musisz kupić i zamontować (od "-" w aku do silnika lub obudowy komory silnika). Koszty tego przewodu to jakaś groszowa sprawa przy tym co mogą Ci jeszcze

Re: ALFA ROMEO 145

historyjek o 145/6 było w zeszłym sezonie ( użyj klucza: cacodemon - jako założyciela wątku:) ) Seria 14x jest tu niezwykle popularna. Większość userów zachwalać będzie to auto , ale trzeba pamiętac , że jest to model wycofany z produkcji i już na chwile obecną nieco przestarzały. Podaż części do

Re: ALFA ROMEO 145

jacool.n napisał: > Co ty piszesz? 145/6 nie jest wycofywany, on od kilku ładnych lat nie jest > produkowany! czytaj uważniej:) >Przestarzały? Dlaczego? Przyczyna zasadnicza - ten wóz oparty jest o platformę Fiata Tipo - rodem z przełomu lat 80/90. Chociażby dlatego

Re: ALFA ROMEO 145 - użytkownicy

Mam Alfe 145 z 95 roku , z silnikiem boxera 1.6 , ma 103 km. Bardzo dobry samochod , super komfortowy , nadal jest w dobrym stanie , nic sie nie psuje , tylko jedyny minus to ze duzo pali , w miescie ze 12 litrow na 100 kilometrow , i czesci tez podobno sa drogie , ale autko poezja , ten

Zdjęcia:

Re: alfa romeo 145 - rozrzad

Radzę też jeszcze sprawdzić stan kół zebatych wałków rozrządu oraz koła na wale korbowym. W moim przypadku ASO dopiero po trzecim uszkodzeniu paska rozrządu (a co za tym idzie i głowicy) stwierdziło że właśnie one są przyczyną awarii. Konsekwencją tego jest zniszczenie silnika a ja w

Re: ksiazka napraw alfa romeo 145

Jest książeczka "Fiat Bravo/Brava". ( Wyd. Komunikacji i Łączności ) Wiele podzespołów mechanicznych jest tożsamych z zainstalowanymi w 14x, to samo podwozie i zawieszenie , podobieństwo skrzyń rzędowych . Opis silników 1,6 16v i 2,0 20v da pewną wiedzę na temat postepowania z silnikami TS.

Re: zatarty silnik?? alfa 145 bx

Po prawidłowo przeprowadzonej naprawie ten silnik nic nie straci z pierwotnych parametrów. -- rafal.gtv Alfa Romeo Forum

Re: zatarty silnik?? alfa 145 bx

No cóż - gonitwa silniczka 1351ccm z prędkościami 140 - 170 km./h przy obciążeniu 5os. i z niepewnym olejem mogło doprowadzić do np. poobracania panewek. -- rafal.gtv Alfa Romeo Forum

alfa romeo 145 nie pali POMOCY (początek wątku)

Nie mam pojecia co jest grane!! Wsiadlem do samochodu odpalilem normalnie siedzialem chwile z odpalonym silnikiem gdyz czekalem na dziewczyne i gdy chcialem cofnac zgasla zaraz po puszczeniu minimalnie sprzegla!!!! Co jest czyzby to pompka paliwa? zaplon jest, rozrusznik kreci ladnie ale nie

Re: alfa romeo 145 nie pali POMOCY

wszystko jest okej z tymi kablami (moze jakas mysza ci przegryzla :-)) Nie mam teraz zabardzo czasu zebu dokladnie przeanalizowac schemat. Sprawdz kable idac od pompy w strone silnika :) POZDRAWiAM // Marcin // AR 146 2.0 Ts //

Re: skaczace obroty w alfie romeo 145

Warto sprawdzić następujące elementy: - sonda lambda - silnik krokowy ale najpierw podlacz do kompa moze cos wyjdzie. Pozdrawiam

Re: ALFA 145

Witam! silnik od fiata w 145? niezupełnie ;-) ;-) ;-) . 94-97 był montowany silniki boxer (indywidualna konstrukcja Alfy Romeo i kawał historii motoryzacji ), Twin Sparki (silniki rzedowe) zbudowane były na dołach fiatowskich z głowicami konstrukcji alfy romeo.nie sa to jednak silniki

Re: ALFA 145

Witam!a z jakim silnikiem? jesli ma byc to pojazd tylko do przemieszczania sie z punktu A do punktu B i na dodatek tani w eksploatacji .....to oprócz wersji 1.9 TD i 1.9 JTD nie warto. 145 to dobre auto ,ale strasznie wrazliwe na zaniedbania eksploatacyjne(a wymagania serwisowe silników

SPRZEDAM ALFA ROMEO 145 1.6 Boxer (początek wątku)

skrzyni,świece ,kable,osłona prawego zewnetrznego przegubu,czujnik temperatury na wiatrak. olej w silniku (10 w 40 Mobil S) pierwsza wymiana po 5 tys km ,druga po 8 . silnik zuzywa około 0,8 l/10 tys km . auto na felgach aluminiowych z oponami (przod stan bardzo dobry ,około 6 tys km ) ,tył stan

1 2 3 4 5 6