51 wyników w czasie 1 098 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: instrukcja obsługi alfa romeo 156

moja AR 156 TS ,1,8 Z 2000r. sportwagon więc o ile to nie problem prosiłbym o podesłanie,z góry dzięki

ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON 2.0 T.S. / FIAT MAREA... (początek wątku)

Mam taką samą Mareę tylko ciemnozieloną. Jest rewelacyjna. Kupiłem 2 letnią z wiadomym pochodzeniem. Za wydane na nią pieniądze żaden inny samochód nie oferował tak wiele. Co 50.000 trzeba wymienić elementy gumowe zawieszenia całość około 200 PLN i jazda. Naprawdę gorąco polecam. Jeździłem

Re: ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON 2.0 T.S. / FIAT MAR

Szkoda, że w Lybrze nie ma żadnego V6. Bardzo elegancki samochód i podoba mi się ta tapicerka z alcantary.

Alfa Romeo 156 sportwagon 2.0 JTS (początek wątku)

ten samochod jest po prostu ladny. I to wlasnie wersja Sportwagon jest ladniejsza od sedana. Tak jak mowi autor artykulu-alfie trzeba co nieco wybaczyc. Jezdze Alfa 156 SW 1.9 JTD. Spala ok. 7,2 l/100km. Swietnie sie prowadzi ale..... Brakuje mi np. wiekszej ilosci schowkow, podgrzewanych

Re: jaki fotelik 9+ do Alfy Romeo 156 sportwagon?

Albo może Akta Graco Duologic? Drogi jak szlag, ale trudno, wiem, ze na razie w PL jest tylko wirtualnie, ale patrzac na foto jak myslicie - pasowalby do ALfy czy nie?

Re: jaki fotelik 9+ do Alfy Romeo 156 sportwagon?

img717.imageshack.us/i/zdjecieyf.jpg/ zdjęcie tylnej kanapy, przepraszam za okruchy :/ jesli będziemy zmieniać, to raczej też na alfę byłoby super, gdyby pasował Recaro Young Sport, mąż go sobie upatrzył :)

Sprzedam Alfe 156 Sportwagon (początek wątku)

www.allegro.pl/item580530026_alfa_156_sportwagon_1_9_jtd_140_km_skora_klima.html Mam do sprzedania Alfa Romeo 156 SportWagon 1.9 JTD 140 KM Samochód jest z 2003 roku, aktualny przebieg 95000. Stan auta bardzo dobry, co widać na załączonych zdjęciach oraz filmiku. Auto pieknie jeździ. Nie ma problemów z zawieszeniem, nic nie stuka. Auto wyposażone jest w silnik diesla o

Re: Zasilanie wtrysku Alfa Romeo 156 1,9 jtd

pojechałem na wymianę paska rozrządu na kanał wjechałem o własnych siłach po wymianie już nie, na samostarcie silnik palił. chłopaki na serwisie elektroniki stwierdzili że potrzeba alfa code i będzie chodził, ale zaznaczam że na wyświetlaczu w alfie kontrolka code sie nie pali.

Re: Zasilanie wtrysku Alfa Romeo 156 1,9 jtd

W końcu uruchomili w serwisie fiata który miał autoryzację na alfę to była pierdoła podczas złączania złączek od czujnika wałka rozrządu piny nie weszłyna swoje miejsce w kostce i stąd ten błąd, paląca się kontrolka wtrysku i brak zgody na odpalenie. Najlepsze jest to że za taką pierdołę

Re: Czy do alfy romeo 156 mozna zainstalowac gaz

JAK TO zagazowywać przecież gaz czyści silnik i dobrze wpływana niego,więc o co chodzi?sam jeżdżę na gazie i jest super.A z mocą to można negocjować bo po założeniu instalacji GAZOWEJ NA PEŁNYM WTRYSKU to moc wzrasta o ok.3%.Więc 156 otrzyma większy,,POWER''

Re: Czy do alfy romeo 156 mozna zainstalowac gaz

pelnym komputerem i (czego nie rozumiem pelnym wtryskiem- instalacja II generacji do wtrysku pelnego i nie rozni sie wlasnie tym kompem). Za to odradzam instalowanie gazu z pokretelkiem, chyba, ze do starej... (nie wiem od ktorego roku byly produkowane). W kazdym razie- jesli chodzi o silnik- to

Re: Alfa Romeo 156

30 tys zl za alfe 156 to w sumie nieduzo. ale musisz brac pod uwage trwalosc tego auta... a ta nie jest najlepsza. Kolega kupil w 2001 roku alfe sportwagon 2.0 . teraz ma przebieg okolo 50 tys km - jest super zadbany- wszystko na czas wymieniane. I juz niedawno mi ten kolega narzekal ze

Re: Alfa 156 Sportwagon 1.9JTD

Jeżdżę Alfą Romeo 156 GTA Selespeed 2002. Wiadomości o tym, że modele wyprodukowane po 2000 są mniej awaryjne mogą być prawdziwe, ale dodam od siebie, że czas produkcji tych bezawaryjnych AR musiał się skończyć w 2001. W mojej Alfie po miesiącu rozstukało się zawieszenie (praski serwis załatwiał

Re: INSTALACJA LPG W ALFIE ROMEO 156 1,6 Ts

Indiana zrobiłes błąd w obliczeniach.Przy zastosowaniu instalacji z sekwencyjnym wtryskiem gazuilość spalanego gazu jest taka sama jak benzyny.Pisząc że spaliłem 12l gazu miałem na myśli to że spaliłbym 12l benzyny.AR156 2000cm. Zwrot kosztów instalacji to:ok 4zł-ok2zł=2zł. Dalej spalanie 100km*12l

1 2 3 4 5