9 wyników w czasie 64 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ceny leków

zylt i plavix są na zniżkę od 1 marca,kosztują teraz dużo mniej.Najtanszym odpowiednikiem jest Arelpex,czy Areplex,jakos tak.Kosztuje około 30 zł.Preduktal raczej nie ma zamiennika.Radziłabym ci pójsc do zaprzyjaznionej apteki,gdzie farmaceuta wytłumaczy ci na spokojnie co,jak i za ile

Re: do Graszka25

Miała wstawiany stent? Jesli tak to powiedz kolezance, aby na recepcie Plavix lekarz napisał "P" czyli choroba przewlekła (dotyczy świeżego zawału). Wówczas lek ten jest tańszy ponad połowę. Dotyczy to także zamienników, czyli Zyllt lub Areplex. Jeśli w szpitalu zapomną (pewnie zapomną) to

W przyszłym roku NFZ będzie lepiej płacił

opakowanie, 2007 - Areplex 130,05 zł, spadek o 57 %. Nie wciskajcie ludziom kitu!

Re: ochłap wyborczy dla seniorów

Chociaż a propos leków, to po zawale otrzymałam zestaw leków, które muszę zażywać do końca życia. Kosztuje ok. 100 zł miesięcznie. Z tego tylko jeden (Areplex) ma jakąś zniżkę, reszta jest płatna 100%. Do 75 r.ż. jeszcze mi trochę brakuje, zresztą wątpię, żeby mi coś wtedy staniało. Tak więc ten

Re: Leki p.płytkowe

. tiklopidynę (np. aclotin) - są dużo tańsze czy na pewno zyllt i areplex nie działają na ciebie, czy tylko bezkrytycznie powtarzasz cudzą opinię? często można "upolować" promocje na plavix w aptekach- podzwoń, zapytaj kardiologa- moze poleci ci jakiś adres.

Leki p.płytkowe (początek wątku)

Po 3-ch zawałach, stentach, muszę brać leki j.w. Z dostępnych Plavix,Zyllt i Areplex skuteczny tylko Plavix ale najdroższy. Lek na "P" kosztuje ok.90 zł a normalnie ponad 150 zł. Mój lek.rodzinny stwierdził że minęło 9 m-cy od ostatniego zawału i muszę płacic całą kwotę. Dziwi mnie to bo z

Prosze o pomoc (początek wątku)

Szanowna Pani Mój mąż miał 3 tyg zabieg przetykania tętnic w nogach. Wstawiono mu stenty. Musi zażywać Zyllt 75 mg (lub Plavix lub Areplex) oraz zastrzyki w brzuch Clexane 60 mg. Od tygodnia wystąpiły u niego BRDZO SILNE (!!!) bóle reumatyczne. Nigdy dotad nie cierpiła na reumatyzm, to

Re: Problem ze zdrowiem mamy :-(

ruchu. Zrób taki test przez 2 dni- dużo chodź. Co do ścięgien to ból może być wywołany jakimś lekiem lub jakąś chorobą. Zażywasz moze Areplex (lub Plavix lub Zyllt)? U jakiego lekarza byłeś z tymi bólami? jakie badania miałeś? A arytmię masz dużą? miałeś robiony kiedyś zabieg o nazwie