samo dotyczy NATO i w ogóle o wsparciu w każdym aspekcie. Ukraińcom na przystąpieniu do tych struktur bardzo zależy. Ale po co działać racjonalnie. Naćpan zrobił to, co zadowoli takich jak ty, czyli tępych nacjonalistów i tanich populistów, którzy lubią prężyć wątłe muskułki, strzelać z armaty do
Ukraina ma podpisane umowy wojskowe z wieloma krajami, ale negocjacje z Australia ida bardzo powoli. Przypuszczam, ze oczekiwania Zelenskiego sa zbyt wymagajace. Te umowy sa raczej przeciwko Rosji, niz w obronie Ukrainy. Polska wystapila przed szereg i ponosi konsekwencje. Jak sie nie ma armat
wpłacać do wspólnego budżetu. Powtarzam - armat nie mają, więc gie nam mogą zrobić. To naprawdę jest takie proste. Wszelkie "niedasię" wymyślają te łajzy u władzy, bo dla nich łatwiej scedować rządzenie na kogoś innego, a samemu wyciągać swoje 20 k i mieć wszystko w pompie.
call_me_loretta napisała: > A co się takiego stanie, jak nie będziemy płacić? Armat nie mają, więc gie nam mogą zrobić. To samo co z KPO. Wymyślą jakieś nieprawidłowości i zamrożą wszystkie dotacje na czas nieokreślony.
WSZYSTKIE w ogóle współczesne rosyjskie BWP i transportery opanc. są pływające bez przygotowania (w każdym razie wszystkie powszechnie używane modele). I jakoś im to nic a nic nie pomaga. Musisz mieć świadomość, że na wojnie nie walczą BWP. I nie walczą czołgi. I armaty itd. Walczą dywizje pancerne i
ca. 50 ton. w zalozeniu idealny (wagowo) na srodkowo-europejskie warunki przy probach - sie nie sprawdzil. dalej trwaja badania proptotypow. . pl.wikipedia.org/wiki/T-14#/media/Pl
try miga splacic te dlugi juz dla siebie Byly ogromne, napewno zlote i srebrne klejnoty na to poszly z Panow Polskich i za to w Bayonn, tam byly te mowoczesne kuznie, zakupiono armyty itd. No bo w Polsce byly armaty 200 lat do tylu. I jak wielkie to byly kwoty ktore Prusacy pozyczyli Polakom aby ich
"no tak ale biegać z czymś takim do Brukseli? Przecież można go wezwać na przesłuchanie, a jak będzie się uporczywie zasłaniał immunitetem to dopiero wtedy ewentualnie się zastanowić nad wnioskiem." To jest insza inszość, czy nie mamy strzelania z armaty do wróbla, dlatego też nie planowałem
"Jesteś "mądry" po czasie:)" Jesteś uprzejmy jak zwykle. HSW miała w planach budowy dodatkowej linii montażowej, aby budować Kraby. Mielibyśmy może później, ale za to przetestowane maszyny. Wspólne podwozie to za mało. Gdyby miały identyczną elektronikę i armatę to co innego. Poza tym piszesz, że
potrzebę szybkiego uzbrojenia jej sił zbrojnych, rząd tego państwa dokonywał zamówień na dostawę Bofors 40 mm także w Polsce i na Węgrzech. Chęć produkcji tych dział wyrażała także Francja, jednak ostatecznie dokonała ich zakupu w Polsce . W Polsce dokonano modyfikacji tych armat, przez wprowadzenie
speedy13 napisał: > ignorant11 napisał: > > > > > > > Boforsy? kupowali od Ludkwistów? LIcencja czy system tak nazywasz? > > 40 mm armaty plot. Boforsa produkowano w UK i USA na licencji. W wielu zresztą > krajach, to było bardzo
potężne mocarstwo rozciągające swą władzę od Łaby po Władywostok, a pod sobą całą policję kraju, miliony szpiclów i miliony złotych na pistolety, armaty wodne i urządzenia podsłuchowe, płaszczących się służalców, pełzających donosicieli i żurnalistów; a tu ktoś niewidzialny, w ciemności, przechodzień
armat, Dzwieki rosyjskiego hymnu. Myslicie, ze to tylko protokól? Nie! To > narodziny nowego swiata. To pokaz sily, przyjazni i pewnosci siebie dwóch wiel > kich mocarstw, które sa zmeczone dyktatem Zachodu. Wracasz?
Spójrzcie tylko na ten obrazek! Plac Tiananmen, serce Chin, jest skapany na Czerwono. Flagi Rosji i Chin powiewaja na wietrze. Dzieci w sowieckich mundurach, z kwiatami i usmiechami, krzycza do rosyjskiego Prezydenta w jezyku rosyjskim" "Huk armat, Dzwieki rosyjskiego hymnu. Myslicie, ze to tylko