797 wyników w czasie 7 454 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

OPEL ASTRA 1,4i LPG TANIO (początek wątku)

Sprzedam opla astrę f, 1997r., sedan, biały, salon, alarm, centralny zamek, multilock, poduszka powietrzna kierowcy, butla w kole, 2 komplety kół, świeżo po wymianie rozrządu, oleju, świec z przewodami oraz parownika gazu. Auto chodzi bez problemu na gazie oraz na benzynie. więcej informacji

Wymiana modułu w astrze 1.4 (60KM)????? (początek wątku)

Witam Słyszałem gdzieś o zamianach modułów zapłonowych w celu uzyskania większej mocy w astrach 1.4 60KM na moduł od astry z motorem też 1.4 ale o mocy 82KM. Czy to prawda, że wymiana modułu zapłonowego w astrze 1.4 60KM na moduł od astry z silnikiem też 1.4 ale z mocą 82KM daje moc 82KM

Honda Civic 1.4 IS 1997 (początek wątku)

Witam, przymierzam się do instalacji gazowej. Jednak jestem bardzo słabo zorientowany w temacie. Zrobiłem jednak małe rozeznanie. W moim Civic'u (1.4IS '97 5D) jest plastikowy kolektor więc II generacja oznacza zawory bezpieczeństwa (ok.2000PLN) lub wymianę kolektora (2800PLN). Podobno

Zdjęcia:

Sprezdam Opel Astra 1,4 (początek wątku)

Sprzedam Opel Astra 1,4 16V. - centralny zamek, - poduszka powietrzna, - hak, - blok. skrzyni biegów, - spojler tylni, - katalizator, - immobilizer, - lakier metalik, - komplet opon zimowych. Opel Astra 1, 4 16V, (drzwi 5)kolor: zielony metalik, lusterka i zderzaki w kolorze

astra 1.7 tds (początek wątku)

sprowadzona, 1 właściciel, 1997r, kombi, wszystko, tylko brak klimy. czy warto zamienić na Megana krajowego 1996 178tys przebieg 1.4. dodam, iz koniecznie potrzebny D, sąsiad chce 2,5 tys zł, dopłaty.

Blokada mocy w nowej astrze II? (początek wątku)

Sprawa troche dziwna.Samochód jest nowy i tydzień temu miał wymiane oleju po 1500km z pólsyntetyka na pełny syntetyk opla.Po wymianie zauwazyłem ze samochód duzo lepiej sie zbiera,jakby przybyło mu wiecej mocy (jest to silnik 1,4 90KM), szybciej wchodzi na wysokie obroty, jednocześnie sprzęgło

Opel Astra 1 model 1997-1998-KILKA PYTAŃ (początek wątku)

Ile wyniesie sprowadzenie takiego auta z Niemiec po 1 maja 2004 ??? Rocznk 1997 lub początek 1998. Silnik 1.4 16v.ECOTEC Czy to prawda,ze to auto ma od 1997 roku 2 x AIRBAG i ABS w standardzie ??? Czy nadwozie 3 dzrzwiowe jest dużo tańsze od 5 dzrzwiowego ??

Re: Astra Combi 1,3 czy 1,4

1.4 z miejsca sie nie ruszy , to ledwo startuje , i prawie nie jedzie tylko sie toczy sila bardzo mozolnego rozpedu , ten diesel 1.3 tez. Ktos dobrze napisal , ze moc jest potrzebna by jechac bezpiecznie.

Re: Astra Combi 1,3 czy 1,4

Jesli chcesz samochod nudny jak flaki z olejem, to osiagi przydadza sie, gdy bedziesz uciekala z jezdni przed jadacym czolowo TIR-em. Dla bezpieczenstwa rodziny samochod musi miec "kopa". Co innego korzystac z mocy na kazdych swiatlach, co innego uzywac jej dla bezpieczenstwa. 1,3 to diesel. 1,4

Re: Astra 4. 1.4 ST. gazowa nowa - warto?

> W miescie nawet producent nie ukrywa ze astra > spala pod 11 gazu. Czyli realnie 12? ;) Ile, kurde? To na co idą te wszystkie udoskonalenia i nowinki techniczne, skoro silnik 1.4 pali tyle samo gazu, co mój dwulitrowy wolnossak sprzed kilkunastu lat o takiej samej mocy?

Re: Astra 4. 1.4 ST. gazowa nowa - warto?

> Ile, kurde? To na co idą te wszystkie udoskonalenia i nowinki techniczne, skoro > silnik 1.4 pali tyle samo gazu, co mój dwulitrowy wolnossak sprzed kilkunastu > lat o takiej samej mocy? By w syntetycznych warunkach testowych (niespotykanych na drodze) bez wlaczania turbo

Sprzedam Opel Astra 1,4 16V (początek wątku)

Sprzedam Opel Astra 1,4 16V. - centralny zamek, - poduszka powietrzna, - hak, - blok. skrzyni biegów, - spojler tylni, - katalizator, - immobilizer, - lakier metalik, - komplet opon zimowych. Opel Astra 1, 4 16V, (drzwi 5)kolor: zielony metalik, lusterka i zderzaki w kolorze

1 2 3 4 5 6