5 628 wyników w czasie 3 049 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Audi A1 Sportback | Za kierownicą

Autko jest przecudne ale patrząc na cennik widzę że za cene podstawowej wersji 1,2 TSI 85 KM (ok. 70 tys zł) mogę proktycznie kupić topowe VW Polo GTI 1,4 TSI 180 KM (74 tys zł). Bez przesady = wolę Polo GTI

Re: Audi A1 Sportback | Za kierownicą

dlaczego silnik 1,2 TFSI ma tylko 85 km? Ibiza 1,2 TSI ma 105... jakieś pomysły?

Motodziennik: Audi A1 Sportback

wam się podobają małe auta premium a mi nie a tekst co można zarzucić np vw polo - całą masę a już skodę skreśliłbym za sam wygląd podobnie ibizę i nie podnieca mnie umieszczenie dodatkowej pary drzwi w aucie z 4 zerami , o mercu to jest news - odchudzić model o 140 kg !od panamejry to bym się

Motodziennik: Audi A1 Sportback (początek wątku)

O jak wcześnie! :-)

Tak wygląda Audi A1 Sportback (początek wątku)

Tak wyglądają 4 Zera w prezencie od mojego wuja z Niemiec - Helmuta Frayera

Re: Tak wygląda Audi A1 Sportback

@wookiee.chewbacca Myślę, że powinienieś to wiedzieć (nie mówiąc o tym, że wspomniano o tym we wcześniejszym komentarzu), BMW 1 jest konkurentem A3, a nie A1. BMW 3 to odpowiednik A4, BMW 5 - A6 itd.

Zdjęcia:

Audi A1 1.4 TFSI Senner Tuning (początek wątku)

PO co komu osiągi, w serwisie na osiągi nie patrza bo jak stoi na podśniku nikt na too nie patrzy. SIlnik syf te wszystkie TSi sa cudowne oraz 2.0 TDI na pompowtryskach czy CR - ulubieniec serwisantów. W firmie 8 Skod 1.8 TSI - wszystkie się sypią, 5 Passatów 2.0 TDi w CR przynamniej raz w tyg na

Re: Audi A1 1.4 TFSI Senner Tuning

czym tu się podniecać 154 KM na doładowanym silniku 1,4, Honda już ponad 10 lat temu miała wolnossący silnik o poj. 1,6 i 185 KM mocy.

Octavia 1.4 TSI ?? (początek wątku)

Ile pali Octavia z silnikiem 1.4TSI ? Czytalem bardzo rozbiezne opinie, zwlaszcza przy jezdzie miejskiej. Jedni pisza, ze 8L i tylko gwaltowna jazda zwieksza to do 9L. Inni natomiast, ze 14L i wiecej lyknie na 100km. A to juz jest roznica.

Re: Octavia 1.4 TSI ??

a gdzie ty takie glupoty wyczytałeś 14l?

Skoda 1.4 tsi (początek wątku)

Poszukuję nowego wozidła na naszło mnie na octavie II 1.4 tsi. Jak to jest z tymi silnikami ? które są dobre a które to złom ? Wszędzie pisze co innego. Przeczytałem już kilka wątków i nie bardzo wiem który konkretnie model tego silnika 1.4 tsi będzie ok. Jedne są na łańcuchy inne na pasku

Re: Audi A1 1.4 TFSI - mały mocarz

luki@ poczytaj dokładnie posta - chodzi o Scirocco w wersji Shark. Rafik@ a gdzieś ty czytał o pękających głowicach w 1.4 TSI? Poproszę o źródło.

Re: Audi A1 1.4 TFSI - mały mocarz

Oznaczenie S1 zarezerwowano dla wersji z opracowywanym właśnie silnikiem 1,6 TSI o mocy ok. 210-220 KM. Podobno będzie też montowany do Polo R ...

Re: seat ibiza 1.2 tsi

1.2 TFSI jest dostępny w A3 chyba od 2-3 lat. W nowym modelu wszedł do sprzedaży kilka miesięcy po debiutanckim 1.4 Nowy cennik Audi zawiera już silnik 1.2 TFSI

Re: seat ibiza 1.2 tsi

Jest coś takiego, jak A3 z 1,2? Na stronie widziałem najmniejszy 1,4.

Re: 1.4TSI silnikiem roku 2010

Wynik z przedziału 1-1.4 litra 1. Volkswagen 1.4-litre TSI Twincharger (VW Golf, Scirocco, Jetta, Touran, Tiguan, Seat Ibiza Cupra) 307 2. Fiat 1.4-litre MultiAir Turbo (Alfa MiTo, Giulietta) 254 3. Volkswagen 1.4-litre TSI Turbo (VW Golf, Scirocco, Jetta, Skoda Superb, Octavia

1.4TSI silnikiem roku 2010 (początek wątku)

Spodziewalem sie ze wygra Fiat a jednak silnik VW obronil tytul silnika roku

Re: bravo 1,4 tsi

Bravo z TSi to chyba jakaś samoróbka, bo fiacior ma T-Jet ;) A poważnie - jak lubisz ładnie brzmiący pierd z rury, cichutkie szemranie spod maski i ładne wciskanie w fotel przy starcie, to bierz i nie pytaj, bo taniej (i ciekawiej) nie znajdziesz... Swoją drogą chętnie przejechałbym się

1 2 3 4 5 6