4 837 wyników w czasie 6 387 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

audi a4 quattro (początek wątku)

posiadam A4 quattro 1.8t, kocham to auto ale przy cenie 4.45 za l paliwa juz nie tak mocno. mysle o zalozeniu instalacji gaz. w zakladach polecaja mi sekwencje(ok 5tys. pln). jak to sie ma i sprawuje w silniku z turbo???? czy ktos ma jakies doswiadczenia??? czy spalanie jest takie same jak

AUDI A4 3.0 QUATTRO (początek wątku)

Światna jest!!!Kocham Audi!Moim zdaniem robią najlepsze auta na świecie, a kolejna generacja A4 tylko to potwierdza.Najlepsza jakość ( Bmw,Mercedes się chowają ), świetne silniki, układ jezdny ( szczególnie quattro ) i technika! Najlepsze auto w klasie. A S4 to już kosmos!To dopiero maszyna!

golf IV i audi A4 quattro (początek wątku)

same regulują swoje ustawienia. w audi a4 coś nie działa - nie zmieniają sie ustawienia reflektorów, swiatla swiecą bardzo blisko. czy to jakas awaria czy sie gdzies cos ustawia, przestawia? i elektryczne szyby z przodu - nie mają płynnej regulacji - po nacisnieciu otwierają sie do konca i tak samo

Re: golf IV i audi A4 quattro

dzieki za info o golfie - mam zegary jak na 1szym zdjeciu. jesli chodzi o audi to jest to a4 quattro 2000 rok nie wiem co jeszcze sie liczy jako model - no 1.8 zdaje sie, benzyna. faktycznie, zeby szyba sie zatrzymała to trzeba jakos szybko kliknąc. ale myslałam, ze moze to cos łatwiejszego

Zdjęcia:

Audi A4 1,8 T Quattro proszę o opinie!!! (początek wątku)

mam do kupienia jak wyżej z 97 roku. Proszę o opinie czy jest sobie czym wogóle zawracać głowę? Auto sprowadzone i po remoncie silnika. Bardzo proszę o wasze posty.

Audi A4 Allroad Quattro - zupełna nowość (początek wątku)

fajne :)

Re: Audi A4 Allroad Quattro - zupełna nowość

Liczy się tylko RS6.

golf IV i audi a4 quattro pytania (początek wątku)

same regulują swoje ustawienia. w audi a4 coś nie działa - nie zmieniają sie ustawienia reflektorów, swiatla swiecą bardzo blisko. czy to jakas awaria czy sie gdzies cos ustawia, przestawia? i elektryczne szyby z przodu - nie mają płynnej regulacji - po nacisnieciu otwierają sie do konca i tak samo

Re: golf IV i audi a4 quattro pytania

przykro mi ale nie ma. mam Bore comfortline i nic się nie dzieje kiedy zabraknie płynu do spryskiwaczy szyb -niestety. -- Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega

Audi A4 avant quattro jaki silnik TDi wybrac ? (początek wątku)

nosze sie z zamiarem zmiany auta na audi A4 avant rocznik 2004 i mam dylemat jezeli chodzi o silnik, ktory wybrac 1,9 130KM; 2,5 163 czy 180KM ?? najlepsze opinie słyszłem o 1,9 ze oszczedny i mniej kosztowny w naprawach. robie ok 30tys km rocznie pol na pol trasa miasto. w razie co to szukałem

Re: Audi A4 avant quattro jaki silnik TDi wybrac

nie ma lepszego wyboru jak pewny i sprawdzony 1,9 130KM po moodzie dojdzie do ok 160KM i wtedy już quattro spełnia swoją rolę

sprzedam audi a4 2000r (początek wątku)

AUDI a4 1.9 tdi 110k 2000r tel.502-719-542 Witam. Na sprzedaż posiadam bardzo ładną A4 oczywiście po liftingu. Auto od pół roku zarejestrowane w Polce, jestem 1 właścicielem WYPOSAŻENIE: - ABS - ORYGINALNE ALUFELGI - AUTOALARM - CENTRALNY ZAMEK - 4 ELEKTRYCZNE SZYBY - ELEKTRYCZNE LUSTERKA

..IG... w Audi A4 quattro 2.8.................... (początek wątku)

Czy jest tutaj ktoś, kto posiada Audi A4 quattro 2.8 (193 KM) z instalacją gazową i zechciałby podzielić się doświadczeniami ? Chciałbym się dowiedzieć na, jaką instalację mam się zdecydować, ile będzie mnie ona kosztowała i, jakie przyniesie mi oszczędności (ile pali)? pozdrawiam

nie quattro a 4motion!

Quattro to nazwa napedu rezerwowana dla Audi

Re: Frankfurt 2009 | Golf R jednak z napędem quat

Quattro to tylko okreslenie napedu na 4 kola nie precyzuje juz o jaki rodzaj przeniesienia napedu chodzi. Quattro nazywano takze naped z systemem Haldex (AUDI A3,TT) jak i 4motion (nazwa przyjeta dla VW ) nazywano Torsena w (Passat b5,Phaeton)

1 2 3 4 5 6