57 wyników w czasie 87 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: azalia

ulotki w opakowaniu nie ma? -- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58ea10722a7ca480.html http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg

Azalia- pytanie (początek wątku)

Witam, od przeszło tygodnia łykam te pigułki (karmię piersią). Wczoraj w nocy mocno zaczął mnie boleć brzuch- myślałam, że to żołądek, ale w dzień pojawiło się skąpe plamienie. Zgodnie z ulotką plamienia mogą się pojawić nieregularnie, ale o bólu nic nie wyczytałam. Miałyście też takie

Re: Azalia- pytanie

biorę je od jakichś 4 m-cy. nie miałam żadnego plamienia. ból brzucha w tym czasie miałam ze dwa razy - taki jak przed miesiączką. bolało może ze 2-3 godziny. nie pamiętam co tam jest w ulotce napisane, ale chyba w przypadku każdych tabletek anty zanim organizm się nie przyzwyczai, to mogą

Re: Azalia opinie

Przeczytaj ulotkę o leku a najlepiej skontaktuj się z lekarzem!

Re: po azalii

Tak biorę azalie, Też tak jak ty zaczęłam ją brać od 3 miesiąca. Czytając treść ulotki można wywnioskować, że możecie już rozpocząć współżycie bez dodatkowego zabezpieczenia. Jednak ja dodatkowe zabezpieczenie wyeliminowałam dopiero po zużyciu 1 opakowania jakoś tak czułam się pewniej. Bo

Re: po azalii

azalię zaczęłam stosować około 8 tyg po porodze. zużyłam już 6 opakowań. upławów nie miałam. Czy ulotka coś o nich wspomina? może skontaktuj się z lekarzem. a moze łśuz/upławy nie mają nic wspólnego z pigułkami? -- Grafomani rozmawiają o sztuce, artyści - o kobietach, jedzeniu i

Re: po azalii

proponuję poczytać ulotkę. tam jest na sto procent odpowiedź na twoje pytanie. -- prawda jest jak dziura w tyłku, każdy ma swoją. emagiel kaloszblox

Azalia/Cerazette (początek wątku)

Witam! Podałam w temacie obie nazwy gdyż preparaty się nie różnią,ja mam przepisaną Azalię a z tego co wiem Cerazette jest częściej stosowane. Mam pytanie:w ulotce jest napisane,że działanie zaczyna się po tygodniu od przyjęcia pierwszej tabl.Tak jest gdy zacznie się przyjmować od pierwszego

Re: Tabletki Azalia

Mam do sprzedania jedno całe opakowania tabletek i drugie w którym zostało 10 pigułek. Data ważności do 05.2013rok, wysyłam w oryginalnym opakowaniu z ulotką. Cena za całość to 45 zł plus koszt przesyłki - poczta priorytet 4zł. Kontakt 21.zaneta@wp.pl

Re: azalia i krwawienie

ulotka przeczytana zaraz po zakupieniu tabletek....

Re: azalia i krwawienie

poradzamy i doradzamy przeczytanie ulotki, w szczególności akapitu o możliwych skutkach ubocznych. -- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58ea10722a7ca480.html http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg

Okres przy Azalii (początek wątku)

Witam! Od 2 tyg. biorę Azalię ponieważ jestem matką karmiącą. Od 4 dni mam krwawienia jak normalną miesiączkę. Wiem że mogła wystąpić pisze o tym w ulotce, ale mam pytanie jak długo może występować i po jakim czasie powinnam się zgłosić do lekarza jeżeli nie przestane plamić? Z góry dziękuję

Re: Azalia a okres

A co na ulicy je znalazłaś i ulotki nie było?

1 2 3 4 5 6