Wczoraj na placu zabaw wypatrzyłam,ale nie wypytałam więc pytam Was. Mama przyjechała z dzieckiem około 2-letnim w wózku portofino firmy cam. Zwróciłam uwagę bo z daleka wydał mi się podobny do Ari. Wizualnie bardzo mi się spodobał i chociaż nie mam w planach kupować wózka (obecnym chcemy
ja miałam fotelik firmy cam, bardzo fajny i solidny. Cam to włoska firma. Cieszy sie dużym powodzeniem we Włoszech, a jakość bardzo porównywalna do Peg Perego. -- PAULINKI suwaczek MAKSYMKA
co myślicie, ktory lepszy ? ;) brevi powinien mieć opuszczaną budkę, powiększaną zamkiem, nie ma podnóżka, waży 7,9kg (oby to była prawda...) cam waży 6,4kg (czy to prawda?) i ma regulowany podnóżek... ale budka się nie opuszcza... konkretnie o te kolory mi chodzi: https
ja też nie mam pojęcia :D coś a'la aria ;) ale udoskonalona, z podnóżkiem i regulowaną, wyższą rączą ;) -- ================================================================== 1% dla Ingi śr., 02-04-2014 Forum: Wózki Dziecięce - Wózkomania Wątek: Re: brevi grillo czy cam portofino?
Witam serdecznie! Bardzo proszę szczęśliwe posiadaczki(posiadaczy) wózeczka firmy cam portofino o opinie na jego temat. Zastanawiam się nad jego zakupem, a ponieważ jest to mój 4 w tym roku wózek - mąż zagroził że to ostatni :)) Moja córcia ma 14 m-cy i jest dość wysoka. Bardzo proszę o
Jak się go prowadzi, czy ma ktoś ten wózek ? Tu jest link do wózka www.allegro.pl/item380650830_cam_wozek_spacerowy_7_7kg_portofino_kolory_35_.html
Nie ma. www.camspa.it/DB_2007/scheda_prodotti.asp?ID_ART=822
jakaś dziewczyna kiedyś kupiła, i on cięższy był niż pisali, ja kiedyś chciałam go kupić teraz podoba mi się portofino czarny, ale ten koszyk jakoś tak wysoko powiesili... i też nie wiadomo ile w realu waży -- ================================================================== 1% dla Ingi
portofino cam - nie użytkuje, widziałam na placu zabaw, wizualnie podobny.
Patrzac po budowie to jest identyczny jak Cam Portofino. Zapewne to Cam robi je dla M&P. Sa znacznie ciezsze od Arii i zdecydowanie mn iej poreczne. Jezdzi ich tu mnostwo u mnie.
jeśli może być wąski to są inglesina espresso i chicco simplicity oraz chicco pony, jest jeszcze jakiś citisport czy jakoś tak chyba firmy graco i cam portofino.
Jedna raczke maja chicco simplicity, inglesina espresso, cam portofino, kilka modeli bebecomfort. Ale one skladaja sie w kanapke, nie parasolke. Mam chicco i bez problemu wchodzi do malego bagaznika.
tutaj masz starszy model, oparcie 46cm allegro.pl/cam-portofino-wloski-lekki-wozek-spacerowy-i3304400347.html