1 283 wyników w czasie 122 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wycieczki szkolne absurdalnie drogie

. Trzeba brać na klatę albo jeździć indywidualnie ]tez prawda-w szkole podstawowej u corki catering oferuje kilka opcji ,az sprawdzilam teraz -dieta normalna ,bezglutenowa,bezmleczna,wege bez ryb i dieta indywidualna -na wyjazdach szkolnych tez bierze sie pod uwage te najbardziej popularne alergie

Re: Kłopoty szkoły w chmurze.

> Bo podajesz podpunkty dotyczące tylko egzaminów. A mam podać podpunkty dotyczące czego, jeśli piszę, co jest nie tak z EGZAMINAMI? Cateringu? > Wygląda to tak jakbyś przekopiowała skądś bez refleksji Skąd, ciekawa jestem? > Można wprowadzić nakaz używania kamer lub inne

Re: półmetek, liceum, osoba towarzysząca

, nie wiem. Tak czy siak na mojej studniówce takich par stalych była mniejszość, częśc jako osoby towarzyszące wzięła znajomych, ale większosc była w ogóle bez pary. Inna sprawa, że moja studniówka to była w szkole i sami ją szykowalismy, przy pomocy rodziców i nauczycieli, ale żadnych sal balowych i

Re: Catering świąteczny

Pewnie tak, jak marmitte 😂 młoda nauczyła się to jeść w szkole ;)

Re: Catering świąteczny

, to Polacy już dawno przestaliby trzymać się tej chłopskiej tradycji przaśnych, ale relatywnie pracochłonnych dań świątecznych. Kto powiedział, że na święta muszą być pierogi? U mnie nigdy nie było, pierogi to było danie barowe. Szło się po szkole, albo przynosiło do domu, gdy nikomu nie chciało się

Re: ***##*** GRUDNIOWO ***## ***

Witajcie kochane. Wczoraj nie balowałam, ale pożegnanie extra udane. Ja zaskoczyłam wszytskim trzema ciastami i finalnie cateringiem. Wszyscy zachwyceni byli smakowitymi zakąskami. Pytali skąd wzięłam tak wyborny catering, opieram się zazwyczaj na tym samym z Domu Weselnego Vivat w którym były

Płacenie za to, co "każda powinna umieć" (początek wątku)

Na zimno, na rozum, wiem, że nie ma niczego zdrożnego w płaceniu za różne usługi dotyczące gospodarstwa domowego - godzina mojej pracy kosztuje więcej, niż opłata takich usług, poza tym kiedy jeszcze pracowałam jako tłumaczka, nie oczekiwałam, że skoro "każdy miał w szkole angielski" to ma sobie

Re: Jędolenie na "złe" stołówki szkolne.

>Po pierwsze - to i tak x 2 drożej, obiad >dwudaniowy? z zupą? 15 zł za obiad to 2x więcej niż 15zl za obiad? 🤔 >obiady, gotowane w domu, to jakieś >300 zł na tydzień, czyli 100 zł na osobę Czyli niecale 15zl/os/obiad tak…? >O cateringu nie będę sie wypowiadać >ale

Re: Jędolenie na "złe" stołówki szkolne.

osobę. Na tydzień, nie na miesiąc. I nie zawsze jest także zupa. O cateringu nie będę sie wypowiadać ale kucharkom w szkole też chyba się płaci? nie gotują za darmo.

Re: Jak można nie wygospodarować stówy

Mówisz o szkołach w budynkach niedawno wybudowanych. Wiele szkół mieści się w budynkach starszych, które na potrzeby szkół były adaptowane. U syna w gimnazjum nie było ani kuchni, ani stołówki. Była świetlica, ale niewielka, i tam były wydawane posiłki (catering). Większość wychodziła na korytarz

Re: Jak można nie wygospodarować stówy

W szkole mojego dziecka obiady są co prawda z cateringu, ale dzieciaki chwalą, że bardzo dobre. Nawet moja córka jada obiady a ona jest naprawdę wybredną sztuką, w domu kręci nosem na większość posiłków, a w szkole, wśród koleżanek, próbuje i zjada. Nie wszędzie obiady są niejadalne.

Re: A wątek na piątek to pies?

No ale dziecko ma catering w szkole, nie? Dziwne, że nie dopisali powodu, dlaczego tylko owoce i warzywa są dopuszczone w śniadaniówkach. * mój cały tydzień w kadrach. Mam nadzieję, że Starbucks będzie posyłał w przyszłości swoich baristów na kurs kaligrafii 🤪 No i czekam na panią obrusową (która

Re: OT - czy to forma tortury?

stanowej." "Kalifornia – produkcja mebli przez więźniów (2018–2020) Kontekst: Więźniowie produkowali meble dla szkół i urzędów w ramach kontraktów wart miliony dolarów. Protesty: Lokalne firmy meblarskie złożyły petycje do władz stanowych, twierdząc, że są wypierane z rynku. Media: Sprawę

1 2 3 4 5 6