celira napisała: > Dobrze, ze twoje życie jest wesołe i bezproblemowe. Pełne gratulacje. Powiedz j > ak tego dokonałaś. Może wyniosę coś z twojego doświadczenia, bo na razie to nic > konkretnego nie byłaś w stanie powiedzieć. Przypuszczam że cała tajemnica w tym, że jestem
celira napisała: > Trochę schizofrenia panuje na tym forum. Ale za to u ciebie w domu wszyscy zdrowi :D
". Mój syn się mega rozwinął w przedszkolu, uwielbia Panie i kolegów. Owszem wrócił raz z guzem, bo uderzył się na placu na zabaw, ale przecież przy mnie też nie raz załapał siniaka czy zdarł kolano. nie mniej zastanawia mnie ten post. Celira a w jakiej grupie była Twoja córka?