Trochę różnych ubranek dla chłopca picasaweb.google.com/113207352143016441051/ChOpiec92#przykłady https://lh3.googleusercontent.com/-Fq6QioyHEBo/USn2aK2Rr1I/AAAAAAAADik/Tjx1Cc6g
witam, jaki jest rzeczywisty stan wszystkich bluzeczek na długi rękaw i zielonego bezrękawnika?
kuknij tu , może Ci się cos spodoba picasaweb.google.com/aag0107/CiuszkiChOpiec9298?authkey=Gv1sRgCO3Nqv6LhMKLcw
Witaj mam takie ubranka pokazywarka.pl/cabg9h/ pokazywarka.pl/xylf70/
Witam.Poszukuje blezeczek z długim rękawkiem,bluz,sweterków rozpinanych,spodni,chętnie kupię również zimową kurtkę.Najlepiej wszystko od jednej osoby.Interesują mnie tylko ubranka w bdb stanie.Odpowiem na interesujące mnie oferty.Proszę o propozycje w wątku lub na @.Pozdrawiam
Mam świetne spodenki ocieplane, sztruksowe ogrodniczki, w bardzo dobrym stanie, cena 25zł fotoforum.gazeta.pl/a/67901.html -- kontakt: kasia-1971@gazeta.pl
://www.fotosik.pl http://images45.fotosik.pl/1465/82b8bf61acfe03b6med.jpg komplet stan idealny, cena 10, rozm 92 http://www.fotosik.pl http://images35.fotosik.pl/1536/e4a8dab12cd6d40amed.jpg koszulka H&M rozm 98, cena 7zł spodenki Next rozm 98-104, cena 10, komplet stan idealny http://www.fotosik.pl http
cd długie, cienkie spodenki stan idealny rozm 92, cena 8zł http://www.fotosik.pl http://images35.fotosik.pl/1536/b7e12293bb57216fmed.jpg spodenki 3/4 H&M stan db+ za lekko sprany kolor, cena 7zł, rozm 98 http://www.fotosik.pl http://images46.fotosik.pl/1681/518e3dea5f68befdmed.jpg spodenki 3
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Przecena wybranych produktów/Chłopcy rozm. 92-128/Kolekcja/Bluzy/90328/2 Tekst linka
Kupię body dla chłopca w rozmiarze 92 (ewentualnie większe 86) w wesołych kolorach (nie interesują mnie bieliźniane), poza tym szukam spodni dresowych w tym rozmiarze, koniecznie ze ściągaczami przy kostce, albo z wąskimi nogawkami. Gdyby ktoś miał jakieś inne spodnie rurki (dżinsowe, sztruksowe
Body C&A https://imageshack.us/a/img696/4743/56437314154656932291510.jpg
fotoforum.gazeta.pl/a/63472.html , sprzedam dla chlopca, przy zakupie 3 lub wiecej rzeczy przesylka gratis
napisałam na pocztę
sprzedam 7 pack mateczek firmy mothecare z serii BEN 10. Uzywane ale w dobrym stanie. https://img535.imageshack.us/img535/1801/dsc01154th.jpg https://img403.imageshack.us/img403/415/dsc01156fi.jpg cena 20 zł wraz z przesyłka
Jak w temacie. Kupię body chłopięce lub unisex rozm. 92, długi rękaw, w stanie bardzo dobrym. Proszę o oferty.
hej, ja mam nowe body mothercare, takie jak ponizej. W razie zainteresowania daj znac. https://img201.imageshack.us/img201/4161/005siz.jpghttps://img717.imageshack.us/img717/483/006vj.jpg
picasaweb.google.com/113207352143016441051/ChOpiec92?noredirect=1#
podnoszę i proszę o kontakt ewelina21