być ojcem, pod każdym względem jestem na to gotowy, problem niestety leży po stronie płci przeciwnej, której po prostu zabrakło w moim życiu aktualnie... Czy to szaleństwo poszukiwać mamy dla mojego dziecka w ten sposób ? Zdaję sobie sprawę, że zaczynanie wszystkiego od początku (poznanie, randki
Piszesz swoje słowa około pólnocy - to taki czas nieco szalonych myśli - zwłaszcza jak masz komputer i nie przytulisz się dzis do nikogo....więc.........lepiej przejśc tę drogę mimo braki gwarancji.. bo czasem jak wiesz nie tylko cel jest ważny ale i droga do niego. Ja mam dziecko
Witam, mam 26 lat, wyższe wykształcenie, pragnę mieć dziecko i rodzinę. Szukam pana, który również o tym marzy. Mieszkam w województwie świętokrzyskim, ale jestem w stanie zmienić miejsce zamieszkania.
Wiecej info Tata Szuka Mamy WEJDZ TUTAJ ----------------------------- Wolisz Prawde Czy Kłamstwo? Normalna Szuka Normalnego Okolice Bytomia Good Bye Cellulite Szukam Kogoś Samotnego Jak Ja Szukam Kochanki Z Czestochowy Gdzie Sa Dziewczyny
bancia mi kupiła komputer na komunie a internet założyła po tym jak się do niej wprowadziłem. przecież muszę jakos szukać pracy!
siara66 napisał: > bancia mi kupiła komputer na komunie a internet założyła po tym jak się do niej > wprowadziłem. przecież muszę jakos szukać pracy! Komputer na komunie? 8 lat temu?
Mam 25 lat i nie znam ojca.Wogóle nic o nim nie wiem.Mama choruje na schizofrenię i albo nie chce albo nie pamięta kto jest moim ojcem! Nie wiem czy się uda ale liczę na to ,że sam tata się odezwie.Czuję sie tak jakby mnie było tylko połowa...Matka Magdalena Nowacka z domu Kasprzak
cześć Zabko:) Mam na imię Kinga i jestem młodsza bo mam zaledwie 15 lat, ale widzę że mamy podobny problem, bo ja też nie znam swojego taty. Nigdy go nie widziałam i nie poznałam, a bardzo bym tego chciała.Od urodzenia nie mieszka z nami,a ja nic o nim nie wiem. Mama nic nigdy o nim nie
Witam, jestem mama samotnie wychowującą 3-letnią córkę, chętnie poznam samotnego tatę który też, który też wychowuje sam swoje szczęście i chciałby to zmienić. moje gg 263244.
Witaj ja niebawem będę wychowywał sam 2 córki w wieku 6 i 7 lat mam już sprawę w sądzie matka jest alkoholiczką i ma innego partnera powiedziała żebym dzieci sobie wziął bo dla niej ważniejszy jest nowy facet z którym może teraz pić
czy jest ktoś kto chciałby być tatą, a niema partnerki, chciałby mieć dziecko a nie koniecznie zakładać rodzinę? Szukam takich osób.
To sie bardzo dobrze składa, bo sama szukam męża i ojca dla swoich nienarodzonych dzieci.
takie marzenia to chyba każdy ma - ale rzeczywistoś jest inna niestety pomimo to powodzenia w szukaniu :D
który był albo jest na urlopie wychowawczym/tacierzyńskim, mieszka w Warszawie i chce opowiedzieć o swoich doświadczeniach z tym związanych. Jestem dziennikarką Trójki i zależy mi na nagraniu krótkiej rozmowy na ten temat. Mój adres laudowicz@radio.com.pl
Mam dwójkę dzieci-chłopców szukam dla nich taty, kochanego rozważnego, który pomoże mi ich wychować na porządnych ludzi. Jestem z zachodniopomorskiego
Jeśli Pani chce i nadal szuka taty dla synków, (jestem z lubuskiego) to proszę napisać na emajl. zbyszek14@onet.eu