94 217 wyników w czasie 122 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Fauna i flora, czyli fotowątas na upał

dla ochlody zimowe deszczowe chmury i napoleonka/kremowka :) zimna z lodowki -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022 https://www.gify.net/data/media/209/kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0338.gif

Re: Klimatyzator przenośny, macie?

, bo przywialo troche chmur z UK. W domu przy takich temperaturach mam 32.

Re: Uwaga na oszustów

Z PGE ( sama się dopatrzyłam, że nic z nimi nie mam ), z Netflixa i Disney Chanel o konieczności weryfikacji formy zapłaty ( netflixa nie miałam ), przez ponad rok codziennie po kilka maili o wyczerpaniu chmury i konieczności zapłaty, co przechodziło w groźby ( raz ten mail był z adresu gminy

Re: Czerwiec

Czekolado, przejrzałam tę Krakowską i zaniemiałam. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, tego mokrego w Kraku i Nowej Huci starczyłoby dla kilku województw. U nas sucho i wbrew groźnym prognozom nie spadła ani kropla deszczu, nawet szare chmury nie pojawiły na niebie. Współczuję Tobie i

Re: Czerwiec

Sucho i gorąco, ale alerty o burzach dostaję. Szła piękna chmura ale znikla. Dalej sucho. Dobrego dnia.

Re: Globalne cieplenie

Teraz oberwanie chmury nad Wrocławiem. Miał się zacząć turniej Grand Prix. Ale chaos.

Re: Globalne cieplenie

idą 😬 > W cieniu. Teraz piękne słońce. Niedawno wróciłem z kościoła w krótkiej koszulce. Idealna pogoda dla mnie. Jak nie będzie padać to wyskoczę na rower. Tu są takie anomalia. W Gnaszynie gdzie mam Ranczo to kiedyś zero deszczu a parę km w Czwie oberwanie chmury. Może nade mną czuwa Bóg😁 >

Re: ## _ CZERWIEC _ ##

Hej !!! Czwartkowy wieczor +20...C, Podczas dnia bylo chwilami goraco jak chmury nie zaslanialy slonca. Jaga za wiele kilometrow nie zrobilysmy z Kendo, bo pojechalysmy samochodem pozniej za miasto. Jutro piatek wigilia srodka lata, wszystkie urzedy zamkniete, sklepy tez beda wczesniej zamkniete

Re: ## _ CZERWIEC _ ##

Dzień dobry wieczór. Nie dawno wyszło zza chmur słońce, w dzień było okrutnie zimno, przerażająco zimno. Jaguś te belki impregnowaliśmy za zewnątrz i do montażu pod domkiem i pod oknami. Mario, dobrze że się wykurowałaś 🙂 Jutro znowu pociągiem jadę do domu. Będą montować okna więc nic tu po

Re: Lubię czarne chmury.

heca007 napisała: > Chyba żartujesz :P Oni się tylko utwierdzą w myśleniu, że są biedni i napadani > :P Jak dla mnie to jest nacja niereformowalna. Nawet nie ma co próbować ich cze > goś uczyć. Tak jest, gwałtu, rety mordują!!! Jak napadać to my a nie nas. Straszni ludzie.

Re: Lubię czarne chmury.

Chyba żartujesz :P Oni się tylko utwierdzą w myśleniu, że są biedni i napadani :P Jak dla mnie to jest nacja niereformowalna. Nawet nie ma co próbować ich czegoś uczyć.

Re: Maroko

Przeczytać 'Córki chmur' i nie jechać. -- Honor prawaka by ministra_prawdy: 'No skłamał parszywie, wielkie mi rzeczy.'

Re: Noc Świętojańska

Gwałtowne burze bez deszczu: Charakterystyczną cechą jarzębinowej nocy są „suche burze”. Niebo bezustannie rozświetlają błyskawice, a grzmoty niosą się echem, ale z chmur nie spada ani jedna kropla deszczu.

Re: Noc Świętojańska

swojej latającej chmury, aby porwać je w zaświaty,

Re: Prawie była frajerka i rozwód czyli co u mnie

latwiej. Po pierwsze mam duzo mniej pracy - nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego ile pracy on generuje. Po drugie - nie mam tej gradowej chmury w mieszkaniu. Nie musze caly czas zgadywac za co on jest tym razem obrazony, nie czekam na krytyke. Okazuje sie tez, ze po rozwodzie finansowo nie jest zle

1 2 3 4 5 6