109 wyników w czasie 54 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pikieta Stowarzyszenia DDA Dorosłych Dzieci A

nie wiem kto to jest ten Cisak ,ale jako zaangazowany w ruch DDA powinien wiedsziec ze ten ruch jest samofinansujacy sie i nie przyjmuje zadnych dotacji z zewnatrz. Proponuje zeby pan Cisak zapoznal sie jesli tego jeszcze nie zrobil z 12 Krokami i Tradycjami; moze to mu cos rozswietli

Re: Pikieta Stowarzyszenia DDA Dorosłych Dzieci A

jest anonimowe i program 12Krokow ani 12Tradycji NIE MA TU ZASTOSOWANIA. Problem chyba lezy w nazewnictwie, moze by tak dodac Anonimowe dda i wszystko byloby jasne. Pan Cisak z praca na Programie nie ma nic wspolnego. A dda jest nazwa "problemu" a nie sposobem prowadzenia terapii. Tak samo jak

Re: UZUPEŁNIANIE ANKIET- wysokie wynagrodzenie

cisaka@gmail.com witam jestem zainteresowana

Re: Zlecę pisanie artykułów po 2,50 zł sztuka.

cisaka@gmail.com jestem zainteresowana pisaniem artykułów

Re: Szkolenie dla personelu pokładowego - Sesja l

proszę o kontakt z prowadzącą Patrycją Cisak 660427875

Re: ZLECĘ PISANIE ARTYKUŁÓW PO 10zł SZTUKA!

cisaka@gmail.com witam jestem zainteresowana pisaniem artykułów

Re: Pisanie krótkich tekstów od 30 do 60zł dzieni

cisaka@gmail.com witam jestem zainteresowana pisaniem artykułów

Re: Gdzie można kupić okulary fisher price?

Poznan Optyk Cisak ul fredry 1 (na podstawie strony dystrybutora (warszawa Wołoska)

Więcej o zamkach-dla bebokka od historyka (sztuki) (początek wątku)

www.cisak.pl/ait/strona/zamki.htm www.metalkas.com.pl/euro.html

Re: Dni Wałbrzycha 2010

Cisak i Rad-Nice to wyższa liga niż Johny Lee czy Basq z K10 to repreznetują widzirejski przekaz medialnego szitu. Tradeus, Cisak, Rad-Nice oraz chłopaki z e-bagu tworzą mocną ligę Wałbrzyską. A jeśli ktoś pisze ze Ci ludzie grają h...owo to chyba słucha c-boola bo trzymają mocny poziom

Re: Dni Wałbrzycha 2010

Cisak i Rad-Nice pokazali klase. Nie spodziewałem sie że takie dzwięki usłyszę na dniach Wałbrzycha Przez moment myślałem że to jakiś mocny event muzyki elektronicznej. Teraz juz wiem ze 11 września trzeba wbić do Kiwi i posłuchać ich jeszcze raz. Ogolnie mogli by zagrać po Łzach... wtedy by

dzień drugi. 5oo km z Portimao(POR) do Malagi(ESP)

21 CZACHOR 02:44:39 29 DABROWSKI 02:48:35 185 CISAK 04:02:23

dzień 3. Nador - Ar Raszidija 650km

9 CZACHOR 06:13:01 28 DABROWSKI 06:29:58 178 CISAK 09:21:17 Hołek na holu..

1 2 3 4 5 6