Filipiak kłamie. Rok temu, na praktyce dostawało się 750 zł za trzy miesiące w Krakowie. Studenci zza granicy dostawali jakieś 700E za staż.
I pomyśleć, że Filipiak 20 parę lat temu robił czystki w szeregach PZPR na AGH jako PIERWSZY SEKRETARZ !!!
Pamiętacie taką firmę jak CDN?. I co się z nią stało? To samo co może stać się z Cracovią - pan profesor ma ten sam pomysł co przed laty z CDN-em :)
Zacznę od tego, że się przedstawię - jestem kibicem Wisły. Teraz wrócę do artykułu, nie zajmę się sprawą samego dofinansowania i pomysłów Comarchu, bo nie o to mi chodzi, nie znam się na tym i nie to dla mnie jest ważne, ważne jest natomiast postawa Pana radnego Patricka den Bult. Nie dalej jak kil
podobne sytuacje miały miejsce z ComArchem w Krakowie i jego spółkami w USA i Niemczech. W polskich realiach biznesowych obecny jest bardzo nieciekawy element warcholstwa i cwaniactwa. Nic on nie ma wspólnego z dobrym biznesem... jest to po prostu chamstwo...
Czy absolutnie nikt się nie interesuje Comarchem??
Dobre wyniki podpisują kontrakty a kurs spadł z 70 na 53 zł? Ktoś to wyjaśni???
ale sobie Filipiak ekipe zebrał sprzedadzą Cracowie razem z Comarchem :)))))
Inaczej Pan rozmawial, jak byliscie malutka firemka... Zycze sukcesow z ComArchem :-/ PS. O tempora o mores
Moze przypomnijcie przy okazji dlaczego miasto tubtin nie dogadało się z Comarchem ? A była to szansa ...
Ty sprzedaj ciulu swojego Filipiaka,razem z Comarchem i Wierzynkiem,nakupicie sobie 5 kg ogórków i będziecie mieć LM...
W 3 lidze PRZED Comarchem, jak nie mieliscie co myśleć o awansie na waszych meczach było 700- 800 ludzi. Porównywalnie z tym ilu chodzi na HKS teraz.
Czy ktoś może wytłumaczyć co siędzieje z ComArchem??? Gigantyczny spadek bez wyrażnych powodów a ostatnio obroty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych na sesje?? Co się dzieje z tym papierem??