Witam Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o firmie Contact-Point w związku z ogłoszeniem na stanowisko telemarketera, m.in. jakie stawki, co się sprzedaje, itp. jeśli ktoś miał kontakt z powyższą firmą.
Piszcie....!!!! Co tylko wiecie!
Serio, nikt niczego nie słyszał o tej firmie? Jest pełno ogłoszeń o pracę we Wro!
Od jakiegoś czasu szukam pracy i trafiłam na ofertę tej firmy. Zanim jednak cokolwiek postanowię, chciałabym się czegoś na jej temat dowiedzieć. Jaka panuje tam atmosfera, jak wyglądają relacje z liderami, jak prezentują się zarobki, no i czy w ogóle warto.
Odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteś gotowa łazić po najgorszych wiochach swojego regionu i wciskać ludziom pakiety telewizji cyfrowej po 12h dziennie. Ja tam byłem, w biurze wszystko jest w porządku, lecz w terenie pracownicy pokazują swoją twarz. Jako, że ich wynagrodzenie zależy od ilości p
Witam, kto zna, pracuje, lub pracowal jako konsultant tel. w Contact Point na Marynarskiej? Interesuje mnie proces rekrutacji, zarobki, wyplacalnosc firmy, atmosfera... Dzieki za wszelkie info Moni
Byłem u nich kiedyś na rekrutacji, bodajże w kwietniu zeszłego roku. Oddzwonili chyba dopiero po trzech tygodniach z ofertą pracy, ale w międzyczasie znalazłem sobie już coś innego, więc nie wiem jak tam się pracuje. Rekrutacja typowa, jeśli chodzi o telemarketing - rozmowa, jakieś pierdołowate z
firma ta miesci sie na ul.Hanasiewicza jaka panuje tam atmosfera,jakie warunki?prosze o opinie
Powiem tak firma jak firma atmosfera wsród konsultantów ok sami młodzi ludzie, można sie dogadac dużo przyjażni...i to tyle z plusów jeśli chodzi o minusy ehhh sporo by sie znalazło przede wszystkim forma zatrudnienia nie tylko pracuja tam studenci ktorym umowa zlecenie odpowiada, bardzo duzy nac
Chciałabym się czegoś dowiedzieć o atmosferze, obowiązkach, szansie rozwoju, warunkach-tych finansowych też ;)
Czy jest ktoś kto pracuje lub pracował w ContactPoint, jakia jest atmosfera, jaka płaca, czy jest to dobre miejsce na pierwszą pracę nie mając żadnego doświadczenia? z góry dziękuję za odpowiedzi
Chciałabym się czegoś dowiedzieć o atmosferze, obowiązkach, szansie rozwoju, warunkach-tych finansowych też ;)
to inaczej contactpoint
forum.gazeta.pl/forum/w,69,74356625,98175973,Re_Czy_ktos_zna_firm_Contactpoint_.html
w kazym call center tyle na pewno zarobi. pcm, contactpoint ..itp dobre dla ludzi o mocnych nerwach