Cyfry nie ma, T_mobile, w większości konsultanci pracują za stawkę godzinową tj. jeżeli prowizja przekroczy l. godzin to wtedy prowizja, jesli nie to godziny. Wygląda więc to tak, że pracuje się za 7 brutto. PZU i maszynki, o ile PZU polecam wszystkim to nie polecam dzwonić sprzedaży maszynek czy ma
Pracuje z CP od kilkunastu miesięcy. Różnie bywało; raz lepiej raz gorzej, ale teraz co wyprawiają to w głowie się nie mieści. Podchodzą do człowieka i mówią w prost nie przynosisz dochodu masz trzy dni na poprawę jak nie to do zwolnienia. I nie ważne że jeszcze miesiąc temu zarobiłeś dla Nich kilka
ContactPoint Sp. z o.o. www.contactpoint.pl Chartis Europe W związku z rozbudową projektu mającego na celu zabezpieczenie finansowe kobiet na wypadek zachorowania na raka narządów kobiecych, poszukujemy kobiet w wieku 24 - 40 lat do obsługi projektu
ContactPoint Sp. z o.o. www.contactpoint.pl Chartis Europe W związku z rozbudową projektu mającego na celu zabezpieczenie finansowe kobiet na wypadek zachorowania na raka narządów kobiecych, poszukujemy
Witam Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o firmie Contact-Point w związku z ogłoszeniem na stanowisko telemarketera, m.in. jakie stawki, co się sprzedaje, itp. jeśli ktoś miał kontakt z powyższą firmą.
ContactPoint zawierającą szczegółowe dane ponad 11 mln niepełnoletnich żyjących w Anglii (są w niej dane osobowe dzieci, ich rodziców lub opiekunów, informacje na temat lekarza pierwszego kontaktu itd.). Do bazy miało dostęp prawie pół miliona różnego rodzaju osób zajmujących się młodzieżą
Odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteś gotowa łazić po najgorszych wiochach swojego regionu i wciskać ludziom pakiety telewizji cyfrowej po 12h dziennie. Ja tam byłem, w biurze wszystko jest w porządku, lecz w terenie pracownicy pokazują swoją twarz. Jako, że ich wynagrodzenie zależy od ilości p
...przeczytałem wątek który podesłał kibic, o pracy w ContactPoint. Włos na głowie się jeży !!! Biedne dzieciaki - one nawet nie zdają sobie sprawy z tego że są niewolnikami, bo nigdy nie pracowali w normalnym cywilizowanym przedsiębiorstwie, na normalnych zasadach. To jest jakiś chory
forum.gazeta.pl/forum/w,69,74356625,98175973,Re_Czy_ktos_zna_firm_Contactpoint_.html
to inaczej contactpoint
Serio, nikt niczego nie słyszał o tej firmie? Jest pełno ogłoszeń o pracę we Wro!
Piszcie....!!!! Co tylko wiecie!
no hej wlasnie tam wyslalam cv i czekam ciekawe jakie sa warunki a zna ktos firme contactpoint?
roznych firmach najgorsza jest contactpoint - wogole tam nie piszcie nie dzowncie do nich - daj 6zl - heh za tyle to niech sami robia ale uwaga czasm mozna trafic na dobra firme; ktora nizle placi, daje opieke mdyczna, umozliwia wsep na silownie i baseny - ale to rzadkosc - mi udalo sie na taka