371 wyników w czasie 78 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy ktos zna firm Contactpoint?

Cyfry nie ma, T_mobile, w większości konsultanci pracują za stawkę godzinową tj. jeżeli prowizja przekroczy l. godzin to wtedy prowizja, jesli nie to godziny. Wygląda więc to tak, że pracuje się za 7 brutto. PZU i maszynki, o ile PZU polecam wszystkim to nie polecam dzwonić sprzedaży maszynek czy ma

Re: Czy ktos zna firm Contactpoint?

Pracuje z CP od kilkunastu miesięcy. Różnie bywało; raz lepiej raz gorzej, ale teraz co wyprawiają to w głowie się nie mieści. Podchodzą do człowieka i mówią w prost nie przynosisz dochodu masz trzy dni na poprawę jak nie to do zwolnienia. I nie ważne że jeszcze miesiąc temu zarobiłeś dla Nich kilka

praca od 15:00 do 21:00 - Mokotów (początek wątku)

ContactPoint Sp. z o.o. www.contactpoint.pl Chartis Europe W związku z rozbudową projektu mającego na celu zabezpieczenie finansowe kobiet na wypadek zachorowania na raka narządów kobiecych, poszukujemy kobiet w wieku 24 - 40 lat do obsługi projektu

Praca w Warszawie - 10 ZŁ/H (początek wątku)

ContactPoint Sp. z o.o. www.contactpoint.pl Chartis Europe W związku z rozbudową projektu mającego na celu zabezpieczenie finansowe kobiet na wypadek zachorowania na raka narządów kobiecych, poszukujemy

Contact-Point (początek wątku)

Witam Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o firmie Contact-Point w związku z ogłoszeniem na stanowisko telemarketera, m.in. jakie stawki, co się sprzedaje, itp. jeśli ktoś miał kontakt z powyższą firmą.

No ja bym się dwa razy zastanowił.

ContactPoint zawierającą szczegółowe dane ponad 11 mln niepełnoletnich żyjących w Anglii (są w niej dane osobowe dzieci, ich rodziców lub opiekunów, informacje na temat lekarza pierwszego kontaktu itd.). Do bazy miało dostęp prawie pół miliona różnego rodzaju osób zajmujących się młodzieżą

Re: Czy ktos zna firmę Contactpoint?

Odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteś gotowa łazić po najgorszych wiochach swojego regionu i wciskać ludziom pakiety telewizji cyfrowej po 12h dziennie. Ja tam byłem, w biurze wszystko jest w porządku, lecz w terenie pracownicy pokazują swoją twarz. Jako, że ich wynagrodzenie zależy od ilości p

biedne dzieciaki z CP

...przeczytałem wątek który podesłał kibic, o pracy w ContactPoint. Włos na głowie się jeży !!! Biedne dzieciaki - one nawet nie zdają sobie sprawy z tego że są niewolnikami, bo nigdy nie pracowali w normalnym cywilizowanym przedsiębiorstwie, na normalnych zasadach. To jest jakiś chory

Re: call connect - ktoś tam pracuje

forum.gazeta.pl/forum/w,69,74356625,98175973,Re_Czy_ktos_zna_firm_Contactpoint_.html

Re: call connect - ktoś tam pracuje

to inaczej contactpoint

Re: Contact-Point Wrocław

Serio, nikt niczego nie słyszał o tej firmie? Jest pełno ogłoszeń o pracę we Wro!

Contact-Point Wrocław (początek wątku)

Piszcie....!!!! Co tylko wiecie!

Re: opinie nt firm canarias sp zo.o i 5s sp.zo.o

no hej wlasnie tam wyslalam cv i czekam ciekawe jakie sa warunki a zna ktos firme contactpoint?

Re: Szukają "pracowników" tylko płacić nie chcą?

roznych firmach najgorsza jest contactpoint - wogole tam nie piszcie nie dzowncie do nich - daj 6zl - heh za tyle to niech sami robia ale uwaga czasm mozna trafic na dobra firme; ktora nizle placi, daje opieke mdyczna, umozliwia wsep na silownie i baseny - ale to rzadkosc - mi udalo sie na taka

1 2 3