problem jest w ludziach, bo ja tam pracowałam 22 lata i można było wytrzymać, ale jak przyszli karierowicze, nie mający o niczym pojęcia to zrobiła się kicha i dziesiątki pozwów w Sądzie Pracy o bezpodstawne zwolnienia z czego ponad 90 % wygranych przez pracowników.....chyba to o czymś świadczy
dlaczego tak sądzisz ?? mam kilku znajomych którzy tam już długo pracują , pensja też o.k , różne wyjazdy zagraniczne ............. zawsze może być lepiej ....zawsze można mieć lepszą pracę ale poki co mają oni lepszą niż ....np. ja
JA PAMIĘTAM !!! Gdy SLD i Wice Marszałek Województwa Opolskiego Ryszard Gala wsparli PATRONATEM siatkarki AZS Opole - koniec lat 90 i początek 2000. Wtedy siatkarki walczyły w I lidze, a firmy COROPLAST i BOLS walczyły przebijając się kwotami, kto ma być sponsorem strategicznym. Wtedy kwota
http://fajneforum.pun.pl/viewtopic.php?id=549/ coroplast -- fajneforum.pun.pl/forums.php
Witka Gdzie (i czy w ogóle...) kupię taśmę parcianą (z meszkiem) w Rzeszowie (lub okolicach) ? W budowlanych (Castorama itd.) mają tylko taką firmy TESA, która nie jest włochata :))) Dokładnie to chodzi mi o taśmę firmy Coroplast (jest tańsza niż Tesa i lepiej nada się do zabezpieczania kabli
Za czasów trenera Zbigniewa Zagórowskiego opolskie siatkarki odnosiły największe sukcesy. Ówczesny AZS Coroplast walczył o serie A i był znany w całej Polsce. Dziś były trener opolanek wskazuje przyczyny kryzysu drużyny. Obecnie AZS Opole gra w II lidze i spisuje się w niej bardzo słabo. Jaka
Za czasów trenera Zbigniewa Zagórowskiego opolskie siatkarki odnosiły największe sukcesy. Ówczesny AZS Coroplast walczył o serie A i był znany w całej Polsce. Dziś były trener opolanek wskazuje przyczyny kryzysu drużyny. zamknij Obecnie AZS Opole gra w II lidze i spisuje się w
Pan Dubik to niech się ne odzywa. Stary złodziej, młody to niedorozwuj i prokuratura wie, jakie przekręty robiliście jak sponsorem był Coroplast. A Panie Radku, zrób Pan coś ze swoim życiem. Skończ waść. Bo pojęcie masz Pan żadne. A to co wymagał PZPS, to nie było wpisowe, tylko zwykły haracz
R. Dubik - złote czasy AZS Coroplast Opole - słynne przekręty finansowe władz sekcji w której "PAN" czynnie ($) brał udział doprowadziły do wycofania się sponsora strategicznego. Myśle że Pan nie powinien się w ogóle odzywać na ten temat!!!!!