grał już może ktoś w crysis , jak wam chodzi na waszych kompach , ja właśnie zamierzam kupić ta gre . mój komp to:AMD athlon X23800,galaxy GF 8600GT, 2GB ramu 667mhz. jak myslicie jak bedzie mi chodził
Mi chodziła płynnie na medium detail i paru high na 4600+ AMD GF 8600 Pro OVERCLOCKED (na testach szybsza od 8800) 2gb ram. A na max detalach cięło sie to na 4x3000ghz GF 8800gtx 768mb SUPREME 6GB ram 800mhz. Max wyciągało 20kl\s. Więc pewnie jakiś czas na max detalch mało kto będzie grał :)
Kto gra niech pisze bd grać razem w sieci na stel milu . ! xD
Polecam Crysis 2 Jak dla mnie to gra na chwilę obecna najlepsza gra 2010/2011. Niby dopiero kwiecień ale jak dla mnie to nr.1 w dotychczasowych FPS-ach !!! Ma ktoś podobne zdanie? -- www.e-trafika.com
Crysis 2 ale po jedynce już nie jestem tego pewien. A wy co sądzicie o tej grze?
Kup sobie dodatek (warhead).. o wiele ciekawszy moim zdaniem.. krótszy, intensywniejszy, lepiej zaprojektowany.
Crysis na maksymalnym poziomie ustawień faktycznie wygląda niesamowicie. Problem jest jednak taki, że 90% graczy nie ma sprzętu, który na takich ustawieniach pozwoli na więcej, niż pokaz slajdów. A na ustawieniach "medium" Crysis wygląda po prostu przeciętnie - nie najgorzej, ale są gry
Irytuje mnie to ciągłe powtarzanie, że Crysis nie jest "jakąś szczególnie dobrą grą". Ja tam świetnie bawiłem się w kryzysowej piaskownicy, jest to jeden z niewielu FPS-ów, umożliwiających wypróbowywanie autentycznie różnych strategii walki i stawiam go na półce obok najlepszych przedstawicieli
crysis to nie jest dobra gra? to w co ty grasz, ze masz takie zdanie... ^^
No ciekawe wiadomości. Prawdopodobnie Crysis, który będzie sprzętożernym softem na komputery, wyjdzie również na PS3 i X360. Zobaczymy,zobaczymy. Co jak co ale PS3 radę powinien dac. CZEKAMY!!!
dokładnie. Napewno coś wymyślą. Ale do grafiki z PC do im jeszcze bedzie bardzo daleko .
nie dziala mi filmik
Witam serdecznie, Wszystkich graczy Crysis-wars, zarówno z Bielska-Białej i okolic, jak i innych miejscowości, zapraszam na stronę crysisbb.socjum.pl/, gdzie możemy się spotykać i umawiać na wspólną grę. Pozdrawiam
http://crysisbb.socjum.pl/ Crysis-wars BB Poprawiam link do strony :)
Kiełbasa dla tych 2% co wydają po 3 koła na kartę graficzną.
Raczej nie kwestia braku możliwości konsol. Zamknięta architektura naprawdę pozwala na ogromne sztuczki, które jednak poznaje się z czasem. Popatrzcie ile wyciśnięto z PS2, a ile razy mówiono, że to już kres jej możliwości. Albo co wyciśnięto ze słabiuśkiego DS-a(wiem, że ludzi od obecnej generacji