371 wyników w czasie 106 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cysta na macicy-Dziewczyny pomozcie! (początek wątku)

Miala ktoras z Was cyste na macicy? Mam na 6cm ,jest zrosnieta do macicy tj.jakby wszepiona.Boje sie,ze nie moge zajsc przez to w ciaze...Ktora tez tak miala?

Re: Cysta na macicy-Dziewczyny pomozcie!

Jest ja sama mialam cyste i znalazlam w archiwum kilkanascie postow,wpisz tylko "torbiel"

Cysta przy macicy !Pomocy! (początek wątku)

Mam olbrzymia cyste na 6,5cm przy macicy,czy moze byc ona przyczyna w zajsciu w ciaze,jak myslicie?! Moj gin to typ milczek-musze go zmienic,ale to nie takie latwe bo mieszkam za granica a ten akurat mowi po polsku.Mi wydaje sie ze cysty tylko na jajniku moga powodowac trudnosci z zajsciem

Re: Cysta przy macicy !Pomocy!

powinnas zlikwidowac ja w gabinecie ginekologicznym (nie wiem niestety dokladnie na czym polega zabieg, ale chyba nie jest to nic bolesnego). Cysty sa spowodowane zaburzeniami jajeczkowania, dlatego zajscie w ciaze moze sie o pare miesiecy opoznic, ale same cysty nie stanowia wielkiego zagrozenia (ma

Cysta ? (początek wątku)

Jestem w 11 tygodniu i na ostatnim USG gina zobaczyla cyste w macicy . Czy to grozzne ? Ona twierdzi ze nie , ze sama sie wchlonie . Mialyscie takie przypadki co o tym myslec?

cysta (początek wątku)

Dzisiaj rozmawialam z lekarzem i sie dowiedzialam ze mam mala cyste ok. 1 cm gdzies na dole w macicy i ze na zabieg musze czekac ok. 6-12 miesiecy, ale mimo wszystko moge starac sie o ciaze, tylko ze ta cysta moze spowodowac poronienie ale nie musi. Czy ktoras z was tez miala cos takiego i

Re: torbiel,cysta w macicy-czy boli?

Mnie właśnie wykrył lekarz badaniem usg torbiel (na jajniku), nie mam żadnych objawów, nie boli ani nic, dlatego zdziwiona byłam... Wielkość 35mm.

Re: torbiel,cysta w macicy-czy boli?

Ja mam na jajniku, wielkość 6 cm... Nie czułam jej specjalnie, pobolewał mnie odrobinę brzuch. Teraz czasem jajnik kłuje. -- Aniołki 14.12.2009 (8 tc), 13.01.2011 (10 tc)

Cysty na jajnikach! (początek wątku)

stwierdzil ze znow mi narosly cysty i zaproponowal zeby w takim wypadku usunela cala macice ,jajowody,jajniki."BO PO CO TO PANI WSZYSTKO W TYM WIEKU "powiedzial .Dodam ze nie mam zadnych bolow w dolej czesci ciala ,miesiaczyki co 28 dni i mam dopiero 44 lata .I co wy na to . CO mi poradzicie,z gory

cysta na jajniku (początek wątku)

okazało się, że krwawienie było spowodowane tym, że macica została żle wyczyszczona w czasie zabiegu. Ale na szczęcie sama właśnie się oczyściła i jest ok. Niestety jednak lekarz znalazł mi coś innego - okazało się, że mam cyste na prawym jajniku (na szczęście nie jest duża). Przepisał mi 1

Cysta na jajniku - nasze doświadczenia (początek wątku)

czym cykle się unormowały ( prawie unormowały :) ) , a cysta się wchłonęła :) To informacja dla tych dziewczyn, które na hasło "cysta na jajniku" wpadają w panikę. Jak widać, nie ma powodu do obaw, cysta może się wchłonąć i po kłopocie :) -- :kwiat:Wiek 51 lat, 23 luty 2010 - usunięcie macicy

Re: Cysta na jajniku - nasze doświadczenia

Ivetta , torbiele bywaja rózne... I nie oznaczaja wszystkie od razu powaznej sprawy. -- :kwiat:Usunięcie macicy z szyjka i przydatkami 19 października, poziome cięcie, wyniki hp OK, HTZ żel Estreva:kwiat:

torbiel, cysta?Pomóżcie? (początek wątku)

znalazłam cos na temat mięśniaków, ale macicy. U mnie w miescie ani okolocy homeo żadnego. Czy jest coś, co mogłabym uzywać? Poradźcie, proszę

Re: puchne od cysty?

ja mam torbiel w macicy i na szyjce niedlugo usuniecie tez mam brzuch jak w 4mc ciazy chociaz jestem szczupla ale lekarz powiedzial ze to od grzybicy jelit mogla sie przeniesc na inne narzady

1 2 3 4 5 6