forum.gazeta.pl/forum/w,28,180045260,180045260,Na_Ukrainie_kult_UPA_a_u_nas_represje.html?p=180050133 A teraz Rosjanin przypisuje sobie nieokreślone, zmyślone zasługi. Typowa buta putinowców. Paweł Kowal od dawien dawna mówił, że bez uregulowania problemu UPA i Wołynia w Ukrainie, wejście Ukrainy do Unii Europejskiej jest mocna wątpliwe: 11 października 2024 Nawiązał też do
pies.na.czarnych napisała: > Chodziło wówczas o złodziejską prywatyzację, na której obłowi > li się bliźniacy. ty się w końcu zdecyduj na jakiś jednolity przekaz. Bo raz piszesz, że prezes to dziad w zniszczonych butach i w zniszczonym domu, bez prawa jazdy i konta w banku
urlop, jak weźmie, to emamusię odwiedzi. Obiecałam szarlotkę z bezą, więc ma motywację, żeby przyjechać :-) Na obiad zrobiłam kluski leniwe (tak leniwe, że nawet nie gniotłam, tylko maszyna, i wrzucałam łyżką na wrzątek). Do tego łycha śmietany, i sos truskawkowy. Jutro upiekę pizzę. Kulinarnie
wislok1 napisał: > Na razie zadnego pokoju nie ma Bo Iran wie, że może ugrać więcej. > A za takie numery trampek po zakonczeniu pracy moze skonczyc swoje nedzne zycie > w pierdlu Eee - za wypowiedzenie wojny bez zgody Kongresu? Przecież to nie była wojna, tylko
jak bylo z Berlin > em kiedys > > a tak podobno Algieria ktora zawsze kupowala od lat ruski sprzet wojskowy zacze > la kupowac od Chinczykow > > czyli zmiany zaczynaja sie i ci co nie tak dawno kupowali ruski sprzet bez opam > ietania otrzezwieli jak zobaczyli ile
dlaczego? wojna przeniesiona na teren Moskwy czyli tam skad wyszla, tak jak bylo z Berlinem kiedys a tak podobno Algieria ktora zawsze kupowala od lat ruski sprzet wojskowy zaczela kupowac od Chinczykow czyli zmiany zaczynaja sie i ci co nie tak dawno kupowali ruski sprzet bez opamietania
pies.na.czarnych napisała: > > Ukraina dostanie od Belgi 30 F16, bez laski ludzi Putina. > > Dostanie, ale to będzie już po wojnie ze względu na warunki jakie są postawione > przy tej darowiźnie. Jak zwykle Rosjanin pies.na.czarnych podaje fałszywe informacje. I
storima napisał: > Rosjanin pies.na.czarnych nie ustaje w publikowaniu fałszywych informacji ze źr > ódeł międzynarodowej propagandy: a ty nadal to samo. Ja rozumiem obsesję ale bez przesady właśnie.
Dzień Świętego Jana bywa czasem nazywany „Dniem Czarnego Bzu” (wiejskie słowo „Holder” oznacza czarny bez ), ponieważ tego dnia piecze się także placki z czarnego bzu
Zioła zerwane w tym dniu, poza utrzymaną świeżością, zachowywały swoją legendarną moc. Na liście czarodziejskich roślin znajdowały się: czarny bez, bylica, dziurawiec, biedrzeniec, łopian, leszczyna i nadające aromatu polne kwiaty. Do wieczora suszono je na słońcu i wrzucano do ognia. Dym z ogniska
. > > Twoja agresywna odpowiedz potwierdza, ze dostałeś w krocze i zabolało. Prawda b > oli. To ciebie boli to.Bo wyciągasz niestworzone rzeczy. Miały być lepsze rządy od PiSu. A jest inaczej. To są żałosne argumenty, bo oni kradli to my też. Bez jaj zajączku.
Też mam tylko takie z napisami, bez wytłoczenia więc to co jest na zdjęciach to są oryginalne klapki, dokładnie taki srebrny model z czarnym napisem jest na stronie firmowej. U mnie na pierwszym modelu napis się już starł, ale nie dziwne bo mają ponad 10 lat, jak pisałam wcześniej kupiłam je jak
wszystkich mórz dna wyschną w krąg, Skał w słońcu zniknie ślad, Wyciekną piaski z Czasu rąk, Ma miłość przetrwa świat. Więc czym rozłąka? - Zdrowa bądź! Do ciebie wrócę ty, Choć mil tysiące miałbym brnąć Bez sił, bez tchu, bez snu. Zofia Kierczys