czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > zostać ponownie wybrany? Jak myślicie? -- "Palikot pyta się Jarosława Kaczyńskiego tylko o to, czy jest tym kim jest, czyli homoseksualistą" -powiedział poseł Martyniuk w TVN24
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > zostać ponownie wybrany? Jak myślicie? -- Wałęsa pokazał że każdy może rządzić. Kaczyński że jednak nie każdy.
kralik111 napisał: > cudaktusk napisała: > > > Chciałbym doczekać rzetelnego wyjaśnienia afery hazardowej, wielkanocnej > afery > > stryczkowej szefa gabinetu ryżego cudaka i innych. > > > > czarny_aniol_saskiej_kepy napisał
cudaktusk napisała: > Chciałbym doczekać rzetelnego wyjaśnienia afery hazardowej, wielkanocnej afery > stryczkowej szefa gabinetu ryżego cudaka i innych. > > czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > > > Tym cymbałom to może wizerunek poprawiłby Clooney? Ale
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > to wulgarna prawda! A ze krytykuje Kaczynskich? Takie jego prawo. > Polska to demokracja, gdzie nawet uposledzony osobnik moze zostac > prezydentem z woli wyborcow!
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > powinna reprezentowac nasz kraj w ONZ? Obciach i zenada... Naprawdę tak sądzisz? Czy to tylko zniewalający urok mediów podpowiada ci taki osąd? -- Będzie dobrze, jak złe kark złamie.(przysłowie ludowe)
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > na ktorej by obwiescil niedzielne zatrzymania gangsterow! W koncu to > kogo zatrzymal Ziobro? Kaczmarka? Pilke? Leppera? Sawicka? Blide? > Kiedy zostana zatrzymani Kaczynscy, Ziobro i inni uposledzeni > czlonkowie tej PiSiej bandy
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > ten zumbi - karzel moralny i kurdupel polityczny O wreszcie trafiłem na giganta moralnego, więc zapytam. Czy twój przypadek to gigantyzm eunochoidalny, czy może przysadkowy. Będę wdzięczny, bo prowadzę statystykę i takie przypadki wynaturzeń są
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > tinyurl.com/co9mxh > I to nie jest recydywa? > Gdybys uwazniej czytal, moze mialbys okazje mniej bzdur pisac? > Nie znam Jarmakowskiego i nie znam Czumy, ale "argument" uzyty przez > Czume w stosunku do Jarmakowskiego jest tyle wart co
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > Niesiolowski nie zna przyzwoitszego czlowieka niz Czuma - to kogo on > zna? Niesiolowski to po prostu klasyczne partyjne bydle! > Czy uczciwym czlowiekiem jest ktos, kto pozycza pieniadze, a zwraca > je dopiero po procesie sadowym
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > czy Kaczynscy - Czumie nie pozostaje nic innego, jak podac sie do > dymisji! Pozniejsze oplucie juz mu zagrozi, nie bedzie mogl > wprowadzac w zycie swoich idiotycznych pomyslow zbrojenia Polakow na > wzor USA, a dla rodziny pozostanie
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > A moze to ona po prostu bredzi... o "bredniach"?
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > Czytam posty i przygladam sie piruetom tego pretensjonalnego i > napuszonego przyglupa "bydlo"... (skad mu przyszedl do lba taki > login?).... Ten login przyszedł mu do głowy, bo jest "chory" na prof. Bartoszewskiego. Jego skromny
czarny_aniol_saskiej_kepy napisał: > On ma "destrukcyjny wplyw" na ciebie - co ty bredzisz? Ty po prostu > jestes nieukiem i w dodatku, uzywasz wyrazow glupcze, ktorych > znaczenia nie znasz! Ty sie wez za nauke i mniej popisuj sie na > forum - dobrze ci to zrobi