, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę; Bóg, Honor i Ojczyzna..." niepoprawnylogin1980 napisał: > PS > Ciekaw jestem jak "uzasadnisz" antypolskie wyPOwiedzi innych POlitykierów KOal
monalisa2016 napisał(a): > j0rl.1 "konstruktorze" leczenie wlasnych kompleksow kosztem innych to wielka uj > ma wlasnego honoru. Alez ja nie ma kompleksow droga mono! Przed kim? Przed Toba??? Zreszta jak was tu rowno wszystkich widze jak piszecie to jak mam miec komplexy? Ciagle sie
stasi1 napisał: > A ty nadal nie zauważasz że jedynym państwem który realnie nie dostał po dupi > e od Trumpa jest Rosja. Czasami ma fochy wobec putina ale przyjmuje go z więks > zymi honorami niż Zeleńskiego nie wiem czy dostała? Moze zostawił se kacapie na deser
e-zybi napisał: > Los bywa okrutny, ale życie nigdy nie jest pasmem następujących po sobie nieszc > zęść. W życiu bywają złe momenty i dobre. Ja mu nigdy źle nie życzę, choć z jeg > o strony muszę wiele znosić. Zawsze byłem i jestem cierpliwy, czas potrafi poka > zać jaki z
wysiądziesz po 50, ja będę tłumaczył mając 90 lat i jeszcze mi za to zapłacą forum.gazeta.pl/forum/w,50,178599779,178599779,Honor_czy_zycie_socjalne.html
A to ciekawe bo jakiś czas temu jak sprawdzałam to faktycznie była tam jakaś baba zameldowana. Jak siedzi, to nawet miło - widać mu szwedzkie pieniążki milsze niż honor Polaka ;) -- --- Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko
, w których nie mogę popływać jest dla mnie torturą) Kurcze, ja nie wie dlaczego wypomniałaś mi odrobinę honoru i kazałaś skasować forum. Naprawdę nie wiem o co co chodziło. No naprawdę nie wiem. Ale kazałaś założyć forum, to założyłem. Kazałaś usunąć, to usunąłem
gru.u napisała: > Mam nadzieję, że ty jesteś osobnikiem bezdzietnym, bo po co komu potomkowie idi > oty, który oskarża niewinnego człowieka o zabójstwo, a skonfrontowany z faktami > nie ma dość honoru, żeby się przyznać do błędu. Twoje debilizmy są na forum do > brze znane
przykładów na twój absolutny brak moralności. 👉 Masz 16 lat, gdy wstępujesz do Forum Młodych Partii. W trakcie chudych lat Prezesa w opozycji, wiążesz się równocześnie z Ziobrą i Grzegorzem Braunem. To oni będą twoją odskocznią. I pozwolą ci realizować swoją główną pasję. Hejterstwo. 👉 Zakładasz bloga
- honorze bo nie jestem aż tak naiwny. Do tego wydutkali (czy jakby użyć ich języka wyjebali) lemingi ze stu KOnkretów na 100 dni). Zamiast tego mordercze igrzyska, których POnurym przykładem jest delegowanie do upolitycznionej sprawy ośmigwiazdkowej persony, która wcale nie ukrywa iż baaardzo