4 920 wyników w czasie 185 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Donaldu, jaki Danzig? zmatolałeś do szczętu?

, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę; Bóg, Honor i Ojczyzna..." niepoprawnylogin1980 napisał: > PS > Ciekaw jestem jak "uzasadnisz" antypolskie wyPOwiedzi innych POlitykierów KOal

Re: Zdrada

monalisa2016 napisał(a): > j0rl.1 "konstruktorze" leczenie wlasnych kompleksow kosztem innych to wielka uj > ma wlasnego honoru. Alez ja nie ma kompleksow droga mono! Przed kim? Przed Toba??? Zreszta jak was tu rowno wszystkich widze jak piszecie to jak mam miec komplexy? Ciagle sie

Re: Po Alasce...

stasi1 napisał: > A ty nadal nie zauważasz że jedynym państwem który realnie nie dostał po dupi > e od Trumpa jest Rosja. Czasami ma fochy wobec putina ale przyjmuje go z więks > zymi honorami niż Zeleńskiego nie wiem czy dostała? Moze zostawił se kacapie na deser

Re: Boguś chorze😨

e-zybi napisał: > Los bywa okrutny, ale życie nigdy nie jest pasmem następujących po sobie nieszc > zęść. W życiu bywają złe momenty i dobre. Ja mu nigdy źle nie życzę, choć z jeg > o strony muszę wiele znosić. Zawsze byłem i jestem cierpliwy, czas potrafi poka > zać jaki z

Re: monalisa2016 napisał(a):

wysiądziesz po 50, ja będę tłumaczył mając 90 lat i jeszcze mi za to zapłacą forum.gazeta.pl/forum/w,50,178599779,178599779,Honor_czy_zycie_socjalne.html

Re: Imigranci - samo zycie

A to ciekawe bo jakiś czas temu jak sprawdzałam to faktycznie była tam jakaś baba zameldowana. Jak siedzi, to nawet miło - widać mu szwedzkie pieniążki milsze niż honor Polaka ;) -- --- Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko

Re: "Mogłeś mnie dla siebie mieć...

, w których nie mogę popływać jest dla mnie torturą) Kurcze, ja nie wie dlaczego wypomniałaś mi odrobinę honoru i kazałaś skasować forum. Naprawdę nie wiem o co co chodziło. No naprawdę nie wiem. Ale kazałaś założyć forum, to założyłem. Kazałaś usunąć, to usunąłem

Re: Polscy patryjoci broniący granic😂

gru.u napisała: > Mam nadzieję, że ty jesteś osobnikiem bezdzietnym, bo po co komu potomkowie idi > oty, który oskarża niewinnego człowieka o zabójstwo, a skonfrontowany z faktami > nie ma dość honoru, żeby się przyznać do błędu. Twoje debilizmy są na forum do > brze znane

Re: ***** ***26

przykładów na twój absolutny brak moralności. 👉 Masz 16 lat, gdy wstępujesz do Forum Młodych Partii. W trakcie chudych lat Prezesa w opozycji, wiążesz się równocześnie z Ziobrą i Grzegorzem Braunem. To oni będą twoją odskocznią. I pozwolą ci realizować swoją główną pasję. Hejterstwo. 👉 Zakładasz bloga

Nie POtrafią przegrywać z klasą, że nie wspomnę o (początek wątku)

- honorze bo nie jestem aż tak naiwny. Do tego wydutkali (czy jakby użyć ich języka wyjebali) lemingi ze stu KOnkretów na 100 dni). Zamiast tego mordercze igrzyska, których POnurym przykładem jest delegowanie do upolitycznionej sprawy ośmigwiazdkowej persony, która wcale nie ukrywa iż baaardzo

1 2 3 4 5 6