4 129 wyników w czasie 297 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czas Wakacji24,kindertravel, KolonijneHity, v

Po prawie 3 latach walki o swoje pieniądze wygrana sprawa w sądzie i odzyskane pieniądze. Odradzam i ostrzegam przed Panem M..

Czas Wakacji24,kindertravel, KolonijneHity, v-trav

LUDZIE ! ten człowiek ma zabraną koncesję organizatora i pośrednika turystyki do 2017r. Nie ma prawa organizować żadnych kolonii, żadnych wyjazdów. Nie ma koncesji- to i nie ma gwaranta w postaci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Można sprawdzić : w CEIDEG - adnotacja na dole

Re: Czas w wakacje

Dzieci w wieku 2-4 lata mogą przychodzić w wakacje do klubiku malucha w Cool School, poniedziałki i piątki 9.30-12.30 na zabawy i zajęcia ogólnorozwojowe, należy zabrać ze sobą II śniadanie. Pierwsze wejście 10 zł, kolejne 24-jeśli chodzi się 1 lub 2 razy w tygodniu, jeśli nieregularnie to po 30

Tramwajowa linia 24 schudła na wakacjach

A ja jestem się w stanie zgodzić z artykułem. Po co utworzono linię 7 do Dworca Towarowego. Przecież ludzie chcący się tam dostać mają połączenie z centrum a mieszkańcy z Kurdwanowa linię 50. Linia 24 to było dobre połączenie z Bronowicami, przejeżdżające przez centrum. Jeździłam tym tramwajem

Tramwajowa linia 24 schudła na wakacjach

Komunikacja miejska w Krakowie to syf jak mało co. Na podróż z Kurdwanowa na Armii Krajowej nie można liczyć jednym autobusem. Czas przejazdu to ok. godziny (o niebo szybciej samochodem osobowym). Poroniony pomysł z tzw. "szybkim" tramwajem, który blokuje wyjazd z ul. Halszki i z innych. Cudo to

Re: Po wakacjach czas na media

trotylowy alkoholik z Berlina to zaden przeciwnik,panie Wielinski -- bi.gazeta.pl/im/24/21/15/z22156068IH,materialy-prasowe.jpg

Re: Wakacje, wakacje, wakacje:)!!!

Jo39! Na wakacjach czas się sam zapełnia :-). Najczęściej atrakcja goni atrakcję, a dla dziecka pewnie i tak największą atrakcją jest "posiadanie" rodzica 24h/24h. W maju byłam z córką przez 3 tygodnie w sanatorium i uwierz czasu nie miałam na nic :-) A to, że byłyśmy cały czas razem było

Re: Wakacje, wakacje, wakacje:)!!!

zapelnic mu czas, ale bedzie mial mnie przez 24/dobe, z dala od ciekawskich i wscibskich spojrzen - bezcenne. Ten wyjazd nie ma dac mi szczescia, tylko ma byc spokojnym czasem dla syna.

Linie "13" i "24" w wakacje. (początek wątku)

Zbliżają się wakacje. Zastanawiam się czy MPK na ten czas wycofa z linii "13" ufoki. Jeśli tak, to nazwę to skandalem. Nie dość, że ogranicza się częstotliwość (tylko 9 brygad), to na dodatek obcina się ilość wagonów. Argument, że jest mniej pasażerów jest do przyjęcia, ale akurat z "13

Re: Linie '13' i '24' w wakacje.

wiecej kassy... A ja wolę ufoki - są dostojniejsze. Poza tym i tak nie będzie 10-częstotliowości dla tych linii (przynajmniej tak przypuszczam bazując na latach poprzednich), zatem ufa w moim mniemaniu są koniecznością. I jeszcze raz, jak wszystko to wszystko - pociąć "24" na wakacje. Bomby

Re: szukam towarzystwa na wakacje od 24.09

Kreta jest fajna tylko ze ostatnimi czasy droga - i oplaca sie brac All inc. :) masz moze gg ??

Re: Pomoc domowa na czas wakacji we Francji

A dlaczego właścicielka sama nie szuka, tylko ona za Twoim pośrednictwem, a Ty jeszcze chcesz za pośrednictwem agencji? Mieszkanie i wyżywienie - ok, ale praca w jakich godzinach (ma być dyspozycyjna 24 h/dobę?) i przede wszystkim za ile?

Re: Pomoc domowa na czas wakacji we Francji

Chcę ułatwić życie bliskiej mi osobie, która i bez tego ma obecnie dużo na głowie. Obie jesteśmy wiele tysięcy kilometrów od Polski i tylko zdalne załatwiane jest możliwe. Stąd między innymi pomysł agencji. Absolutnie nie chodzi o dyspozycyjność 24/7 Praca polega na podjechaniu autem rano do

Re: Śpimy do bólu,czyli wakacje czas zacząć!!!

A Polska szkoła to sie chyba nie skonczy w tym roku ;/ Mialo byc 22/06 ale prawdopodobnie bedzie przeniesione na 24 ze wzgledu na srodowe strajki ;/ -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/84gxvr80ozlmkb4k.png

Re: "24", sezon 2 - porządny serial w wakacje (Po

w sumie mam na płytach, ale Jack Bauer to mój guru, więc może czasem zerknę:) tym bardziej że drugi sezon bije na głowę pierwszy imho (a trzeci drugi...:) -- 'All alone I saw the werewolf and the werewolf was cryin’'

1 2 3 4 5 6