zapowiadana gwarancje w swoim czasie. I co? Czy naprawde myslisz, ze zos zmienilo sie? Jasiu, pamietaj, bron atomowa panstwa posiadaja nie po to, zeby bronic inne kraje, a tylko wylacznie siebie. Dlatego Putin dal Lukaszence atom, i zostalo to ogloszono oficjalnie, zeby wiedzieli, ze Bialorus ma atom, wiec
j-k napisał: > chociaz doskonale wiem, ze sam nie wierzysz w to co piszesz - no ale taka juz j > est rola propagandzisty. Ty doskonale wiesz, ze to co napisalem jest prawda, tak samo, jak wiesz, ze nie jestem zadnycm propagandyzta.
. > Tfu(j), jak azwsze I jak zawsze zaczynasz pluc sie, gdy nie masz nic madrego do powiedzenia. A teraz calkiem serio. Janusz, napisze Tobie to, co niechcialbym nigdy tego pisac, ale z czego Ty napewno zdajesz sobie sprawe. Osobiscie jestem pewny tego, ze gdyby nie debilna polityka owczesnych
- Jastryna. Uważam, że brzmi dość wiarygodnie i ma ładne zdrobnienia; Jasia, Trynia, Trusia itp. Co o nim myślicie? Chciałam się też zapytać, czy Wy kiedyś wpadliście na jakieś nowe imię? Wydaje mi się, że wiele osób zainteresowanych imionami mogło się kiedyś nad tym zastanawiać. Większość imion
I nie ocenia nauczyciel ze szkoły, który wie, że Jaś jest świetny z matematyki i szkoda marnować mu rok, bo jeszcze do wojska wezmą, a nauczyciel, który widzi tylko arkusz i to, co tam jest. Nie wie, czy ma przed sobą genialnego matematyka, czy po prostu półanalfabetę-nieuka.
Jasiu, nie siegasz gleboko w to o czym mowie. -- pegdaily.com
Siebie samego! Doznalem olsnienia. Choc juz dawno dosyc mialem takie mysli, o czym kiedys staralem sie przekonac chyba jasia, a moze krytyka... Slowa te przypisywane sa Jezusowi, choc wystepuja wczesniej w Starym Testamencie. Ktos kto wpadl na ten pomysl to zwykly geniusz. Ale... nigdzie nie
stypendium Jasia Kapeli. Hop hop hop! x.com/Lemingopedia Jebacpisowa bolszewia oskarża PiS o wszystko co sama robi przypisując innym. Niemiecki pachoł ma pożar w burdelu ,ale wciaż wtłacza jebacpisom ,że to PiS!!
mateusz572 napisał: > Jednakże skąd ty to możesz wiedzieć Jasiu jak ty wojsko znasz tylko z gazet i internetu. ano , hloopcze, mialem szkolenie wojskowe na studiach - gdy Ciebie zapewne jeszcze na tym Swiecie nie bylo. a co do meritum: - Ukraina ma 6 - 8 baterii Patriot, a jedna
natomiast powiem, że oni litości ani krzty nie mają i gdyby mogli to już dawno rzuciliby Ukrainę na kolana. A tak mają to co mają czyli rafinerie w państwie moskiewskim płoną. Dziecinadę Jasiu odstawiasz. Podsumowując to powiem ci Jasiu, że odpowiednia obrona plot Ukrainy zapewniła jej przetrwanie
j-k napisał: > nie majacej z praworzadnoscia nic wspolnego. > > metode te rozpoczeli PiSi. > > Platfusy ja ochoczo kontynuuja. Nie wiem o czym ty bredzisz Jasiu. Starasz się być neutralny, ale się nie da. I nie rżnij głupa z tą lewicą.
przyjdzie co do czego, to wszystko runie jak domek z kart. No, prawie wszystko.
Jasiu siedzi w parku a przy nim kobieta w ciąży. Jasiu nie wytrzymuje i się pyta: - A co pani tam ma? - Dzidziusia. - A kocha go pani? - Oczywiście. - To dlaczego go pani zjadła?
JAŚ ŻENI SIĘ Z KRÓLEWNĄ Chytry oszust myśli sobie, Bo on serce miał szkaradne, „Wiem, co zrobię! wiem, co zrobię! Chłopakowi gęś ukradnę! Wezmę noża, gęś zabiję, Wyjmę wszystkie jajka złote, Toż pohulam, toż użyję, Toż odpłacę się za psotę!“ W leśnej chatce wszyscy spali, Nawet piesek śpi zmęczony