rezerwuję wstępnie fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3406401,4,26,12361,eda_edab,120a.html
oj Kochana, coś mi się wydaje, że nie zwolnię... bo mi wymiary przypasowały :D i czekam na odzew sprzedającej:) wymiary masz w galerii podane kurtka szer pod pachami 35 długość 36 rękaw wew 23
ok :) kto pierwszy ten lepszy :)
Super kontakt, ekspresowa wpłata, każdemu życzę takich kupujących :)
bez zarzutu, szybko i konkretnie. zapraszam na kolejne zakupy.
Dziękuję i zapraszam ponownie. -- Pierożek 20.07.2005 Truskaweczka 09.04.2008
zapraszam do mojej galerii, sprzedaję ciuszki po swojej córce opisy pod zdjęciami fotoforum.gazeta.pl/uk/0-3m,eda_edab.html
zapraszam do galerii :) fotoforum.gazeta.pl/uk/0-3m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/3-6m,eda_edab.html
fotoforum.gazeta.pl/uk/3-6m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/0-3m,eda_edab.html
!!! :) fotoforum.gazeta.pl/uk/0-3m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/3-6m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/6-9m,eda_edab.html
Jaki to rozmiar i jaki jest stan pajacykow? fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3377184,4,17,146851,eda_edab,33.html
: fotoforum.gazeta.pl/uk/0-3m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/3-6m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/6-9m,eda_edab.html
może coś takiego :) https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/oa/nh/i9fc/jIO33Wry4QRhGtPi5B.jpg zapraszam do galerii fotoforum.gazeta.pl/uk/3-6m,eda_edab.html