eda_edab podałam Twój kod a mój dla znajomych to MAGacl5k
jak jest więcej kodów, to ja również poproszę eda_edab@gazeta.pl
Jak jeszcze wolny, to poproszę na eda_edab@@gazeta.pl dziękuję
eda_edab napisała: > Mogę prosić jeszcze raz nic do mnie nie przyszło, dziękuję, > eda_eda@poczta.onet.pl Nic nie dostałaś, ponieważ do Ciebie nie wysłałem - w poprzednim swoim wpisie pytałaś o zniżkę 15%, a ja mam "tylko" 10%. Dlatego Ciebie pominąłem, ale już możesz sprawdzić
eda_edab- dziękuję, szukam sandałów, których wkładka ma max. 17.5 cm (córka ma odpowiednio mniejszą stopę, te będą na nią sporo za duże); renna100- również dziękuję, ale cena jest dla mnie zbyt wysoka. kwietniówka, czekam na więcej informacji. -- https://www.suwaczki.com/ https
eda_edab napisała: > Jakiej firmy/model masz pralko-suszarkę? Dzięki > Zastanawiam się nad zakupem. > Czy suszenie rzeczywiście tak długa trwa (kilka godzin)? Gdzieś taką informację > przeczytałam. o pralko -suszarce trzeba wiedzieć, to że do niej nie możesz załadować
mam taki :) mothercare, roz.0-3m (4,5kg) fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3383773,4,6,6582,eda_edab,9-mothercaret.html https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/oa/nh/i9fc/pw2LLPCO5
zapraszam do galerii :) fotoforum.gazeta.pl/uk/0-3m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/3-6m,eda_edab.html
fotoforum.gazeta.pl/uk/0-3m,eda_edab.html fotoforum.gazeta.pl/uk/3-6m,eda_edab.html opisy w galerii
fotoforum.gazeta.pl/uk/CH,eda_edab,0.html różne rozmiary, zapraszam:)