19 Chłopcy z Placu Broni - Kocham wolność 18 Fisz Emade Tworzywo - OK Boomer! (kompletnie nie znana dla mnie) 17 Edmund Fetting - Nim wstanie dzień - nominowałeś to Seppel, jest w dwudziestce. 16 Dżem - List do M. 15 Marek Grechuta - Dni, których nie znamy Za dużo gadają...... 14 Hey & Edyta
Kolejnosc przypadkowa: 1. Dzem Tylko ja i ty 2. Robert Gawlinski Trzy noce z deszczem 3. Edyta Bartosiewicz Urodziny 4. Varius Manx Wolne ptaki 5. Myslovitz Z twarza Marilyn Monroe
Odchodzac - Republika Po prostu bądź - Maanam Komu bije dzwon - Kult Jenny - Edyta Bartosiewicz
Urodziny mam w grudniu. Imieniny też. Optymizm mam dzisiaj. https://www.youtube.com/watch?v=xyw0C0fw0YA&list=RDxyw0C0fw0YA&start_radio=1;;xyw0C0fw0YA;;https://i.ytimg.com/vi/xyw0C0fw0YA/default.jpg;;Edyta Bartosiewicz - Urodziny (lyrics)
Ja z 2000 pamiętam podwójne brwi Edyty Bartosiewicz. Ale fakt, wtedy nosiło się dość cienkie. Zresztą teraz powoli wracają cieńsze brwi.
. > www.plotek.pl/najnowsze-plotki/7,195996,28813437,edyta-bartosiewicz-od-lat-ma-stalkerke-ktos-nachodzi-mnie.html > * nie wiem czy stalking ustał czy nie > > "stalkowana" A co to za slowo? Brzmi jak obsypana talkiem?
. www.plotek.pl/najnowsze-plotki/7,195996,28813437,edyta-bartosiewicz-od-lat-ma-stalkerke-ktos-nachodzi-mnie.html * nie wiem czy stalking ustał czy nie -- "Zaczynając dzień, powiedz sobie: Zetknę się z ludźmi natrętnymi, niewdzięcznymi, zuchwałymi, podstępnymi, złośliwymi, niespołecznymi."
https://youtu.be/UVjlJcYfXZ4;;UVjlJcYfXZ4;;https://i.ytimg.com/vi/UVjlJcYfXZ4/default.jpg;;AGRESSIVA 69 feat EDYTA BARTOSIEWICZ - Egoiści
Edyta Bartosiewicz kawałek Efpiści
Hej :) Szczerze, nie są to głoski miękkie i imię brzmi twardo, ostro. Jednocześnie szkoda, że jest obecnie dość rzadkim wyborem. Na pewno nie lubię Judyty, to dla mnie imię - koszmar ze względu na brzmienie i asocjacje. U Ciebie skojarzenia osobowe są za to miłe - m.in. Piaf, Bartosiewicz, Górniak
Ja też mam na imię Edyta. Dosyć lubię swoje imię, zwłaszcza z jednego powodu: jest mało popularne. Lubię imiona mało popularne. Spotkałam Edyty w różnym wieku, ale rzeczywiście, chyba ostatnio nie nadaje się już tego imienia. Ja jestem Edytą i dobrze mi z tym. I imienniczek nie muszę się
Tak mąż Edyty Bartosiewicz
kiedy byłam studentką i najgłośniejszym serialem była "Ally McBeal", koledzy z grupy co tydzień, podobnie jak dziewczyny, zasiadali przed telewizorem. Wszyscy słuchaliśmy Listy Przebojów Trójki, Hey i Edyty Bartosiewicz. Kiedy szło się potem do szkoły czy na zajęcia na uniwerku, mieliśmy wspólne tematy
https://www.youtube.com/watch?v=HlX1IZqxtDM;;HlX1IZqxtDM;;https://i.ytimg.com/vi/HlX1IZqxtDM/default.jpg;;Edyta Bartosiewicz - Sklamalam przepraszam najmocniej, to bylo klamstwo, od poczatku, do konca. chcialam sprawdzic, czy mnie aby nie wygasiles :P