7 wyników w czasie 267 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Debridat - ile czasu mozna

poprzez stosowanie herbatek na bazie kopru wloskiego( moze je pic mama karmiaca lub niemowle karmione sztucznie). Wypróznienie prowokuje tez podraznienie sciany odbytnicy np.poprzez podanie czopka glicerynowego, badz wlozenie koncówki termometru do odbytu. Jezeli zaparcia sa uciazliwe i domowe

Re: uporczywe zaparcia

wloskiego( moze je pic mama karmiaca lub niemowle karmione sztucznie). Wypróznienie prowokuje tez podraznienie sciany odbytnicy np.poprzez podanie czopka glicerynowego, badz wlozenie koncówki termometru do odbytu. Jezeli zaparcia sa uciazliwe i domowe metody nie przynosza rezultatu, niezbedna jest

Re: Porady w sprawie butelki i smoczka dla Noworo

Proponuję zajrzeć na forum"niemowlę" Tam znajdziesz dużo więcej opowiedzi forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=572 -- Maksio ma już

Zdjęcia:

Re: zaparcia, wzdęcia i ból brzuszka po...

! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=632&w=44576912&a=44585034 Debridat dobrze abys spróbowała ponownie podac i aby dziecko lepiej zaakceptowało możesz podac go wymieszany z odrobina mieszanki, herbatki, jesli nie łyżezcka to strzykawka na wewnętrzną pow. policzka( prosto do buziaka grozi zachłyśnieciem i tak nie dajemy leków, syropów itp). Przed

popieram!!

juz sama chcialam pytac czy jakis ekspert tu w ogole jest, bo ilekroc zadaje pytanie to na odp ciezko liczyc, a jak pytam na forum "niemowle" to i tak mnie tu przerzucaja!! wszedzie dyskryminuja matki karmiace butelka, na tym forum kurcze tez

Re: Bardzo pilne!!!!!! bardzo proszę o radę...!!!

: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=572 moze pomoga.. Kopiuj list na niemowle i inne z gazety.pl. Buzka, powodzenia! Moni

Re: Sztuczne karmienie Z WYBORU

Ja właśnie wywołałam niezamierzoną burzę z piorunami na forum NIEMOWLE, zadałam pytanie "dlaczego karmicie piersią" chodziło mi o mamy które ciągle piszą wątki o ogromnej niechęci i kłopotach z karmieniem piersią mimo wszystko nadal karmią. Dostałam wiele odpowiedzi, pewna mama prówniuje np