10 wyników w czasie 685 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pani Doktor, mleko m jako samo zło (początek wątku)

Nie wiem czy mój post z jakiegoś powodu nie zostanie skasowany. Nie wiem, czy P. Doktor będzie mogła i chciała odpowiedzieć na moje pytanie... Chodzi mi o rozpętaną dyskusję na forum "niemowlę" i o rozmowę prowadzoną na "naszym" forum, kolejno

Re: Ile powinno jesc 4 miesieczne niemowle?

Witam, Tu przydatne linki : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=632&w=71001263&a=71912589&wv.x=0

Po co dublować i pisać nie na temat?

Jeśli tematyka wątku jest odległa od karmienia butelką, przenoszony jest on na f. odpowiednie - w tym przypadku Jedzenie. Jeśli zakładasz kilka takich samych wątków (tu: Karmienie butelką i Niemowlę) nie dziw się, że jeden pozostał a resztę usunięto - takie są zasady. Może warto najpierw

Zdjęcia:

Re: schemat żywienia 6,5-miesięczniaka

link z forum "Niemowlę". Poczytaj:))) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=572&w=81267978&v=2&s=0 -- Moja Młoda:)

Re: jak odchudzić 3 m-czne niemowlę ??????

: www.zakatek21.pl/forum/index.php?sid=03069f38842908f77a3469f13b1203ef Sądzę, że tam rodzice coś więcej wiedzieć mogą. Albo poczekaj na powrót naszej P. dr Gierowskiej :)

Re: Jak nauczyc dziecie pic z butelki???

Witaj Takie pytanie pojawia się parę razy w tygodniu jak nie częściej, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki tej lub na forum Niemowlę lub też ogólnej forumowej. Polecam też wątek z forum Niemowlę Najczęściej zadawane pytania, tam znajdziesz mnóstwo porad dotyczących swojego problemu

Re: jak przyzwyczaic do butelki?

na forum Niemowlę mamy wątek Najcześciej zadawane pytania, tam masz mnóstwo wątków o uczeniu picia z butelki, miłej lektury forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=73504826&a=73506636 Możesz też

Zanim założysz wątek - przeczytaj: (początek wątku)

rozwoju niemowląt na forum Niemowlę , zdrowia na Zdrowiu dziecka itd. Do wyboru mamy cały wachlarz f

Re: ile ml mleka na dobę powinno zjeść niemowle

tu masz odpowiedź eksperta: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=632&w=71001263&a=71912589 radzę Ci jednak nie zwracać uwagi na to co jest napisane na opakowaniu mleka, ja się załamałam jak po

Re: ile powinno zjadać 4 miesieczne niemowle z bu

Witam, Tu link do schematu : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=632&w=71001263&a=71912589 który ma jedynie wymiar orientacyjny ;) Jesli dziecko jada miej,ale prawidłowo przybiera na wadze- nie