299 wyników w czasie 2 279 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

co się dzieje z forum?????? (początek wątku)

" występują 2 podkategorie "Polska" i "Świat" Klikam odśwież i forum wygląda następująco 2.Zaczyna się od "Edziecko" z pokategoriami edziecko,niemowle itd - nie ma wtedy opisów przy poszczególnych forum. W kategorii regionalne występuje tylko "świat" To wygląda tak jakby były 2 różne forum i nigdy nie

Re: PAZDZIERNIK 2004 :-)

Witam Na forum Niemowle jest ten temat poruszony post"3m czy moge podac jabłuszko"czy jakos podobnie. Generalnie jedna z mamus umiesciła fragment ktory nam skopiowalam ponizej. Ja narazie do "bólu" cycusia jak bede sie szykowac do pracy do cos urozmaicimy:- ))EWa I Julka -- "Karmienie

Re: pytanie o atetest do fotelika- prośba o konta

. > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=566&w=15235371&v=2&s=0 > Calkiem niedawno w News widzialam wywiad z wystraszona matka ktora opowiadala > jak w samolocie > pod wplywem turbulencji wylecialo jej z rak niemowle i uderzylo w sufit, na szc > zescie obeszlo sie bez > powaznych obrazen! > Ale czy jest mozliwe

Re: pytanie o atetest do fotelika- prośba o konta

Romer wiec moze sprawdz ktorys z ich modeli? Czy nadaje sie do uzycia w samolocie jest napisane w instrukcji. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=566&w=15235371&v=2&s=0 Calkiem niedawno w News widzialam

Zdjęcia:

Re: stronki o dzieciach zywienie itp... poleccie

niemowle.onet.pl/0,6,1,0,7552,wszystko.html www.gerber.pl/?typ=publikacje&idTematy=1

Re: dobra rada

się bezpiecznie we własnym łóżeczku!, i w poczuciu bezpieczeństwa nauczył się samouspokajania (np. poprzez ssanie paluszka, przytulenie się do misia itp), a tym samym zasypiania. Metoda świetnie działa już po 2-3 dniach... zresztą sami poczytajcie na forum Niemowlę i przy okazji nie ma strat

Re: SIERPIEŃ 2004

. -- forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=15841408

Re: SIERPIEŃ 2004

... Któraś z Was robiła kalendarz ze zdjęciami swojego bobasa?Tak sobie pomyślałam ,że takie COŚ byłoby niezłym upominkiem pod choinkę dla babć i dziadków.Znalazłam na forum niemowlę namiary na wykonawcę -robi kalendarz w jeden dzień .Przysłała mi cennik i przykłady stron tego kalendarza

Re: NIEMOWLE

chyba nie, pogadaj z lekarzem -- A to moja córcia forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=17559377 Ma 6,5 m

Re: pieniądze, pieniądze, pieniądze

Jeszcze raz ja. Na forum Niemowle albo Emama, nie pamietam, jest watek "moje pomysly na oszczedzanie" chyba, poszukaj i poczytaj, swietne rzeczy dziewczyny pisza. A lubisz gotowac? Ja np. robie kopytka z 3 kg ziemniakow i poporcjowane zamrazam, wychodzi jakis 7 zl. na 12 obiadow. Smaze

Re: niemowlę i kot

tez 2 psy i tez wszystko w porzadku...Pozdrawiam! -- A to moja córcia forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=17559377 Ma 6,5 m

Re: niemowlę i kot

Może ten link zadziała;-))) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=17612232&a=17612232 -- pzdr, penel

Re: mieć dziecko w Polsce?

jednego dziecka nie wyzylaby na pewno (wiec nie ma tak, ze rodzice funduja niani utrzymanie, na to nikogo nie stac), dlatego dyplomowane nianie pilnuja do trojki dzieci (w tym jedno niemowle i dwa przedszkolaki, najczesciej). Kazde z rodzicow placi im osobno i to juz daje jakas w miare sensowna

1 2 3 4 5 6