81 wyników w czasie 257 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: dziś po południu i wieczorem...

f.l.y napisała: > > mam dla Ciebie Windowsa98 w torebce ot, co.... O kurcze! Ty mi przypomnialas co ja mam w torebce,rachunek Visy do zaplacenia przed piatkiem. Dzieki:-))

Re: Na pierogi do Kanady. Jadę.

f.l.y napisała: > a ja bym chciała zobaczyć minę skieli, jakbyśmy się tak faktycznie zebrali w > sobie, pozałatwiali kanadyjskie wizy...kupili bileciki i fffrrrr na te > pierogi... :))) > :-))))))very funny

Re: Na pierogi do Kanady. Jadę.

f.l.y napisała: > niejestem wymagająca jesli chodzi o pierogi - wiadomo domowe najlepsze... > > moim zastępnikiem /nowe słowo :)/ są te z mięsem lub z kapustą i grzybami > firmy...mogę? Malma... > Juz wode nastawilam:-))

Re: szpagat

f.l.y napisała: > szpagat to jedna noga do przodu, druga do tyłu... > > a ja za nic nie rozjadę obu na boki :D > Nie probuj,bo Cie pozniej nie zlozymy:P

Zdjęcia:

Re: HIstoria jednej rodziny,,,

f.l.y napisała: > na jej miejscu dawno bym tu wróciła.... > tamten świat zmienia Polakom mentalność i dusze.... Ona musi "dojrzec"sama do tego.Ty nie bierz na swoje barki odpowiedzialnosci za jej powrot.

Re: HIstoria jednej rodziny,,,

f.l.y napisała: >> i tak myślę, jak to możliwe że te dwie kobiety matka i córka w opiwywanej > przeze mnie rodzinie - że się tak nienawidzą...?!?!?! A zauwazylas,ze bardzo czesto tak sie dzieje w tak zwanych"dobrych domach"gdzie matka odgrywa role sluzacej? Z zewnatrz to

Re: o mateczko kozłowska :)!

f.l.y napisała: > bo my sobie znowu zaplanowaliśmy kolację we dwoje :) > > głupio mi :) > > ale kochani - na przyszłość moja kuchnia, że tak powiem - stoi otworem :)) A Ty znowu kluchy serwujesz na kolacje we dwoje??;-)

Re: A tak pięknie miało być....

f.l.y napisała: > (jednak przyznam się do tego...że....spojrzałam dzisiaj na telefon a chyba już > z dobrych czterdzieści razy...:) > Skarbie ,dlaczego????ten czlowiek nie jest wart Ciebie,i niech lepiej nie dzwoni.

Re: Europejski Dzień bez Samochodu bez Warszawy

f.l.y napisała: > no i muszę lecieć po słownik wyrazów obcych...... > > nie możesz po polsku? :) > > oksymoron.... > czy Ty mnie czasem nie obrażasz? :)> He he... oksymoron:-)Na moich zaczne tak mowic.Nic dodac nic ujac.

Re: Cafe Zaciszna/wieczorem...

f.l.y napisała: > zaparzyłam wynalazek - nesca ekspresso...rozpuszczalna :) całkiem smaczna... > bez cukru i mleka.... > > nie palcie tyle tych papierochów...głowa boli.... > > W ostatniej Oliwii byla probka nescafe na zimno,oh jakie to swinstwo bylo:-(

Re: **** Muza na dzis ***

www.youtube.com/watch?v=lQEv6OPsvfY -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html Późno już https://forum.gazeta.pl/forum/f,28680,Codzienne_zakupy.html Świta.

Re: Zapach męskiego czasopisma

f.l.y napisała: > z dziesięć lat temu Playboy był jednym z lepiej pachnących pisemek :) > Lubie Playboya i jeszcze Man's Health(w Polsce tez jest),wlasciwie to wole od babskich magazynow.przynajmniej jest co poczytac:-)