5 wyników w czasie 162 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: nazywana 'edytkówką'

f.l.y napisała: > 2 puszki mleka skondensowanego słodzonego /nie pamiętam wagi/ > 0,5 l wódki > > > zamknięte puszki gotuje się przez ok 1,5-2 godziny > po ostudzeniu masę kajmakową miesza się z wódką > gotowe do spożycia od razu Zrób to lepiej z whisky.

Re: odtwarzacz czy nagrwarka DVD ?

f.l.y napisała: > dziwią mnie takie pytania A ja się nie dziwię, nie znając więcej szczegółów ani nic nie wiedząc o autorce wątku. To co dla mnie jest oczywiste, nie musi takie być dla kogoś innego...

Re: odtwarzacz czy nagrwarka DVD ?

f.l.y napisała: > dla mnie logicznym się wydaje, że bardziej użytecznym urządzeniem jest > nagrywarka z odtwarzaniem, a nie samo odtwarzanie > > dziwią mnie takie pytania > Rozumie że Ty dużo do nagrywasz w TV... Zastanawiam się czy faktycznie będę korzystać z

Re: Nie chcę iść na ślub pasierba....

f.l.y ma 100 % racji. Idąc na to wesele zrobisz przyjemność pasierbowi a najbardziej chyba swojemu mężowi. Okażesz w ten sposób też fakt, że nic do młodych, czytaj młodej, nie masz. Zerwać stosunki zdążysz i po ich ślubie, jeśli zajdzie taka potrzeba

Zdjęcia:

Re: Prać, czy nie prać?

f.l.y i kj mają rację. Moja biała kurtka była tak tania, że nie opłacało się oddawać jej do pralni. Prałam więc na programie delikatnym w 30st wirowanie 800 obr. Przechodziłam w niej dwie zimy (co prawda nie wyłącznie, bo mam jeszcze inne kurtki), ale dopiero pod koniec drugiego sezonu