4 wyników w czasie 352 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 6,7m2 dla 2 dzieci

f.l.y napisała: > starałabym się podzielić pokój na dwie strefy dla braci Rozumiem, że żartujesz -- Nie wszyscy możemy robić wielkie rzeczy dla świata, ale możemy robić małe rzeczy z wielką miłością.

Re: 6,7m2 dla 2 dzieci

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie. mw144 to łóżko wygląda solidniej niż to upatrzone przez nas, więc chyba się na takie zdecydujemy, a wymiarami podobne sporo droższe, tym bardziej, że chcieliśmy lepsze materace domówić... ale widać, że warto... f.l.y. na Twoja opcję jest za mało

Re: Mały domek w małym ogródku...

f.l.y napisała: no tak, ale patrząc na balkon autorki takich złotych myśli, nie dziwi nic..... Może rozwiniesz tę myśl??? I wytłumaczysz przy okazji, co to są STORKI?? Oraz wyjaśnisz, czemu trollujesz tylko wtedy, jak wzbiera w Tobie to "święte oburzenie", a żadnej złotej myśli doradczej

Re: Zmiany w duzym pokoju

f.l.y napisała: > mnie się bardziej wersja brązowo-biała podobała, niż czarna :) > > ale to Tobie ma się podobać > > podoba mi się pomysł na świecznik na półce - tzn świece razem wg wysokości, że > też > na to nie wpadłam - mam podobny świecznik i zawsze

Zdjęcia: