3 349 wyników w czasie 4 097 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

instalacja gazowa skoda fabia 1.2 (początek wątku)

Mam problem posiadam skode fabie 1.2 gaz sekwencja. Przejechane na gazie ok 80 tyś. Od jakiegoś czasu czuc gaz w samochodzie ale tylko gdy stoi lub na wolnych obrotach. Instalacja jest szczelna sprawdzałem to .

Re: instalacja gazowa skoda fabia 1.2

kolego sympatyczny stac mnie na sprawdzenie w serwisie i to zrobiłem ale nikt nie wie czemu sa takie obiawy dlatego pytam na forum samochód jezdzi tak sam spalanie takie samo nie ma zadnych objawow narka koleszko

Skoda Fabia 1,2 8V HTP (początek wątku)

Interesujme mnie cena instalacji LPG do Skody FABI. Silnik 1,2 HTP 3 cylindry. Z mojego rozeznania wynika iż możliwa jest tylko instalacja IV generacji.

Re: Skoda Fabia 1,2 8V HTP

Jesli interesuje Cie tylko 4 generacja (rozsadne podejscie w nowych samochodach), to cena Dreama wynosi 3500zl

Fabia 1.2 - rakieta?

Gość portalu: Miki napisał(a): > U mnie w firmie też była Astra 1.4 60 km. Tragedia. Moja Fabia 1.2 przy tym to > rakieta ! > Znam to uczucie. Ruszasz Astrą, gaz do dechy, a tu przez 2,3 sek. nic. dopiero > później się buja. I może to fabian 1.2 54 KM? Z takimi

Zdjęcia:

Re: skoda fabia 1.2 12V

nie ma mozliwosci zalozenia instalacji do tego samochodu

Fabia 2004 1,2 combi ? (początek wątku)

Witam i pytam: zastanawiam się nad zakupem Fabii 1,2 kombi w wersji ambiente rok 2004, benzyna, z salonu. moje pytanie jest takie: czy cena, którą mi zaproponowano jest atrakcyjna? czy to mi się opłaca? cena wygląda tak: 40 990zł. Wyposażenie: ABS, poduszki dla kierowcy, pasażera, centralny

Re: Fabia 2004 1,2 combi ?

co do aktualnych cen fabii to nie jestem na topie ale jesli nie jest to jaka wygórowana cena to polecam.

Ile GAZU spala Wam Fabia 1.2 ??? (początek wątku)

Pytam, bo zastanawiam się nad założeniem instalacji gazowej. Jej koszt to ok. 4 000 zł, nie wiem teraz czy to się opłaci jeśli uwzględnić obserwowane ostatnio obniżki cen benzyny i wzrost cen LPG. Dodatkowo po wyborach rządzący bolszewicy zapowiadają podwyżkę akcyzy na gaz... Dodam tylko, że

Re: Ile GAZU spala Wam Fabia 1.2 ???

Po 57 tyś się zwróci a mając 114000 km na liczniku zarobisz 4000 zł. , czyli jak ktoś jeździ 20 tyś. rocznie to jest to wyliczenie na ok. 6 lat więc rednioroczny zysk wyniesie 666 zł., czyli 55 zł miesięcznie Przy ryzyku wymiany instalacji z powodu awarii to chyba niewarto. Trzeba jeździć długo

Gaz - Skoda Fabia 1,2 HTP 64 KM ! (początek wątku)

Czy ktoś ma może instalację w Skodzie i może podzielić się informacjami na temat eksploatacji? Gdzie montował i za jaka cenę. Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję.

Re: Gaz - Skoda Fabia 1,2 HTP 64 KM !

Tez ciekawi mnie ten temat... Z tego co wiem Fabia 1,2 HTP ma plastikowy kolektor wiec cena instalacji wzrasta i to bardzo...mysle ze jedynym wyjsciem moze byc montaz wtryskiwaczy gazu a to juz droga inwestyja. Pozdrawiam wszystkich właścicieli fabii

Re: Skoda fabia 1.2 HTP

HTP oznacza z grubsza to samo co system NNC w Skodzie czyli Nowa Niska Cena...., ale jak to pięknie brzmi na reklamie w radiu! Kolejny pic i już!

Re: FABIA 1.2 12V GAZ Wrocław

Ja założyłem instalację w firmie Abart, znajdziesz namiary w necie. Firma zna ten model gazowała go już wcześniej więc nie będzie niespodzianek. koszt 3800+200 za zbiornik w zapasie..

Re: FABIA 1,2 HTP rozrząd

zdarza się podobny rozrząd jest w Seacie , też łańcuch przeskakuje przeskoczenie nastepuje przy rozruchu silnka, można by uznać za wadę konstrukcujną, ale jak to udowodnić producentowi samochodów. W ASO troszkę przesadzili z ceną max org rozrząd kosztuje 500 PLN robocizna niech kosztuje 1000

Re: FABIA 1,2 HTP rozrząd

W cenie jaką podało ASO jest też szlifowanie głowicy i wymiana prowadnic. Ale chyba poszukam jakiegoś innego warsztatu, bo powoli wygląda mi na to, że nijak uzyskać za to jakieś odszkodowanie, a jeśli nawet to dopiero za kilka lat pewnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia dajcei znać

1 2 3 4 5 6