>Wlasnie tak. Czy wiesz, moja droga, jak powstaje komunikat nt. > okreslonego produktu, ktory Ty masz odebrac jako idealny dla Ciebie i kupic go, rzecz jasna? Zajmuja sie tym specjalisci, ktorzy w taki sposob (slowa, obrazy, skojarzenia)podpowiedza Ci, czego potrzebujesz, ze Ty w to uwi
hej fczurek - dział PR pozdrawia :)) Ale juz sza. W niewiedzy innych tkwi nasza siła. a kto madry i tak wybierze własciwie. Nieprawdaż?
Dzieki, dzieki! Tera juz wiem. Tamtem pewnie byl bez filtrow. Fczurek
Dziewczyny, helpmi! Dzis rano kupilam w aptece nawilazajacy iwostin z filtrami (krem 75 ml). Zaplacilam prawie 30 zeta. Troche sie zdziwilam, bo ostatnio (2 mies. temu)kupowalam go za 18 zeta. Podrozal, czy moze mam skleroze? Pozdro, fczurek
Panie Kamilu - zdrowia na maksa! Trzymam za Pana kciuki!!!!! I pozdrawiam - fczurek
hmmmm.... brzmi zachęcająco :) dawaj tę magię fczurek :)))) żadnych śmichów nie będzie - moze być na priva :)))) czekam z niecierpliwością, dziękuję z góry :)))))))))
Gość portalu: fczurek napisał(a): > Tak, tak to to!! Za szesc zepa, nie za cztery, tak ze spoko :). Klimuszko > slodkawy? Eeee... nie lubie slodkawych za bardzo. jakis czas temu pilam rooibos > > jak glupia, i smakowal mi, ale tez w koncu doszlam do wniosku, ze slodkawy
Ja bym chciała. MIeszkanie 75, raz na tydzień, Warszawa. Czy ta Pani równiez prasuje? Bo jeżeli tak, to biorę :) pzdr, fczurek
totalny niewypal - anty gravity pod oczy cliniqua. wielkie (chociaz male objetosciowo) i drogie nic. normalnie nic. ale to nic - po prostu wiecej nie kupie :) fczurek
Hahaha! Mam pomysl: kiedy znowu zapyta, czy moze sobie nalac soku, powiedz powoli i wyraznie, patrzac mu gleboko w oczy: TO NIE JEST AKCJA PAJACYK! Zobaczysz, ze zadziala! Pozdro, fczurek
Zamfira! Pamietam o tym, co Ci obiecalam przeslac jakis czas temu :). Zrobie to, mam nadzieje, ze juz niedlugo. Teraz mam tyle roboty, ze hej... wiec, plis, be cierpliwa!!! Pozdrawiam machajac przepraszajaco ogonem:)fczurek
Mi tez sie to zdarzylo, chyba nawet kupilam juz z "takim" (rzygogennym, oblesnym)zapachem. Zdziwilam sie, bo forumowiczki sie tym zachwycaly, a zmywacz smierdzial stara sciera... no i nie uzywam. pozdro ;) fczurek
A mi - krem dotleniajacy ban di za dwadziescia pare zeta. Kupilam, bo forumowiczki zachwalaly jako rewelacje za grosze i nie zawiodlam sie. Mam sucha i wrazliwa cere i ten kremik super sie sprawdzil. Pozdro :) fczurek