coraz więcej środowisk Tyskich staje w obronie Fiata w Tychach www.gkstychy.com/?s=n137&m www.gkstychy.com/forum/viewtopic.php?t=211
Embi, coraz bardziej dorastam do tego stwierdzenia, ale jestes zakompleksionym idiotą, serio.
motoryzacja.interia.pl/news?inf=452379 -- Tychymiasto.fm.interia.pl/ Płyń z prądem ale trzymaj sie koryta..
Cudo "toto" nie jest ale ładniejszy od tego wszystkiego co było dotychczas a i pewnie sprawniejszy szczególnie ze względu na silnik jak i zawieszenie. Ja pamiętam te z czasów lat 50 i 60, no to było cacko???jak na tamte czasy. Pędziło jak szalone a goście szpanowali oj szpanowali. Skoro maluch
ziemiowziety, proszę cię, nie udzielaj się już w tej sprawie, dałeś już zajebi...y popis swoim bystrym jak woda w kiblu umysłem. To jest forum dla ludzi którzy mają coś do powiedzenia, a nie pletą takie bzdury jak ty czy też bieruńscy burmistrzowie (w liczbie mnogiej, bo okazuje się że co kole
Burmistrz Bierunia?? A czy to nie ten sam geniusz co to chciał Fiata Tychom odbierać?? Czy też tamtemu nic nie dała tamta farsa i nie dostał poparcia elektoratu?
Witam! Chcę was zapytać czy wiecie coś na temat pracy w Fiacie w Tychach? Jakie tam są zarobki itp.Może pracuje ktoś tam? A w bielsku są jakieś zakłady/firmy gdzie potrzebują pracowników?
Witam. Czy ma/miał ktoś styczność z ww. firmą? Jak pracuje się tam inżynierom na stanowiskach specjalistycznych/kierowniczych? Jaka atmosfera, jakie zarobki, jak wygląda rekrutacja?
imirowiec napisał: > Witam. Czy ma/miał ktoś styczność z ww. firmą? Jak pracuje się tam inżynierom > na stanowiskach specjalistycznych/kierowniczych? Jaka atmosfera, jakie > zarobki, jak wygląda rekrutacja? Zarobki: porównywlane, a nawet wyższe niż w innych firmach w rejonie
był interes przede wszystkim dla Fiata. Nie ma się co łudzić - nowa Panda Fiata nie uratuje, bo na małym samochodzie za mało się zarabia a droższe modele Fiata od lat nie sprzedają się dobrze. Co będzie z Tychami, gdy Fiata ktoś wykupi za grosze? Oby nie podzieliły losu FSO po bankructwie
Pytanko, czy ktoś coś wie o tej firmie ? Jak praca, kasa ? W poniedziałek mam rozmowę (przez Adecco) i nie wiem czego się spodziewać.
duże normy, jak na fiacie są jakieś buble to od razu wina na delfo idzie jako na głównego poddostawcę, kasa średnia, przy umowie na stałe jak jestes pod delfo to bez sobót 1700 a z 3 sobotami około 2300, jak jest robota to soboty każą robić.
Tylko praca i praca, oraz rozkazy, kto nie wie co się tam wyprawia polecam blog pracowniczy. Oto cała prawda o Fiacie: http://fapwloskiobozpracy.redakcja.pl/ http://fapwloskiobozpracy.redakcja.pp A jeśli ktoś nie słuchał hitu muzycznego "Tychy FIAT Blues" to również polecam (cała
m_jak_mdłości sam jesteś nieuk...wpisz w kalkulator 26000 x 22% = 5720. A o moje Polo się nie martw...ma przebieg 126 tys.km i pojeździ jeszcze drugie tyle...
Naprawdę, słownictwo masz typowo miejskie.
Ale mało im tego, teraz chcą załatwić kolejną firmę. Najwyższa pora wywalić ich z zakładów pracy.