761.(Flery):70 ludzi-pochodzenie włoskie(Fleri) 762.(Fleszner):5-niemieckie 763.(Fligiel):191-niemieckie 764.(Flinker):2-żydowskie 765.(Flint):40-angielskie 766.Flis:920-małopolskie 767.Flisiuk:248-ukraińskie 768.(Flommersfeld):1-niemieckie 769.(Flont):321-niemieckie 770.Florczak:2400-łęczyckie 771
932.Flek:17 933.Fleming:6 934.Flenz:2 935.Flery:12 936.Fleszar:1 937.Fleter:15 938.Fletta:4 939.Fliegel:155 940.Flieger:30 941.Fliegner:14 942.Flig:15 943.Fligel:7 944.Fliger:2 945.Fligiel:4 946.Flik:50 947.Flis:125 948.Flisak:1 949.Flisek:4 950.Flisiak:20 951.Flisik:3 952.Flisikowski:14 953
-angielskie 412.(Flemming):230-niemieckie 413.(Flenc):10-niemieckie 414.(Flendrich);20-niemieckie 415.(Flens):90-holenderskie 416.(Flenz):80-niemieckie 417.Flera:80-ukraińskie 418.Fleran:70-niewiadome 419.Flerczak:10-niewiadome 420.Flerianowicz:10-niewiadome 421.(Flery):60-włoskie(Fleri) 422.(Flesik):30
córki Jana Alojzego – Joanny, żony Ludwika de Flery, gdyż miasto jest wymieniane w 1867 jako własność hrabiny de Flery. Liczyło wówczas 1188 mieszkańców i posiadało 6 warsztatów przemysłowych. 1 stycznia 1878 miasteczko zamieszkiwało łącznie 1900 mieszkańców, w tym 1262 izraelitów. Dane te
córki Jana Alojzego – Joanny, żony Ludwika de Flery, gdyż miasto jest wymieniane w 1867 jako własność hrabiny de Flery. Liczyło wówczas 1188 mieszkańców i posiadało 6 warsztatów przemysłowych. 1 stycznia 1878 miasteczko zamieszkiwało łącznie 1900 mieszkańców, w tym 1262 izraelitów. Dane te
córki Jana Alojzego – Joanny, żony Ludwika de Flery, gdyż miasto jest wymieniane w 1867 jako własność hrabiny de Flery. Liczyło wówczas 1188 mieszkańców i posiadało 6 warsztatów przemysłowych. 1 stycznia 1878 miasteczko zamieszkiwało łącznie 1900 mieszkańców, w tym 1262 izraelitów. Dane te
z MD to jedynie McFlery czy jak im tam :) -- Domowej zapiski domowe.
u mnie nie ma Macka, więc problem niezdrowej żywności rozwiązuje się sam. jadłam tam chyba najwyżej 5 razy w życiu.
U mnie jest jeden Mc. Donald, ale ja tam nie chodzę, bo postanowiłam porzucić 'śmietnikowe jedzenie'... Ale kiedyś lubiałam chodzić z rodzicami na Happy Meala, (najbardziej cieszyła mnie zabawka do zestawu). Ale teraz uświadomiłam sobie, że to bardzo niezdrowe, i jadam fast foody rzadko...
flery dobrze pisze;)
flery to zależy kto pierwszy ogarnie swój kwadrat:)