. Gdybyś brała w niej udział sama > , ty byś była wyrocznią w kwestii jej tematyki. Niestety dla ciebie tak nie jest > t, a więc obie współdecydujemy, o czym ona jest. Masz wybitnie autorytarną osobowość. No to sobie współdecyduj. :-) Ja w tej odnodze pisałam tylko o różnicy strat
tiges_wiz napisał: > ja tylko mogę powiedzieć, że mój kopciuch 2.4 jtd z miastem zrobił przez 500 km > spalanie 5.7/100 ON ;) W trasie schodzę poniżej 5 > Ale to jest Lancia Bass-a, to musi swoje wziąć, ze względu na poprzedniego właściciela ;-) Gdybyś zamiast Lancii kupił
Pamiętaj, kiedy zobaczysz, że ktoś pijany siada za kierownicą, nie rób nic. Twoja reakcja może być trauma dla twojego dziecka. >Poza tym, jak niby miałoby to wyglądać? Nawet gdybyś od razu zadzwoniła na policję, musiałabyś zostać z tą matką czekając na przyjazd funkcjonariuszy. Po pierwsze
Pamiętaj, byłaś z córką. Dla niej twoja bezpośrednia interwencja to też byłaby trauma. Nie wiadomo, jak pani by zareagowała. Poza tym, jak niby miałoby to wyglądać? Nawet gdybyś od razu zadzwoniła na policję, musiałabyś zostać z tą matką czekając na przyjazd funkcjonariuszy. Po pierwsze, jak byś ją
tylko 20MP, twój D850 to już 48 (a więc pewnie dlatego tak się podniecasz tym "odpowiednikiem średniego formatu")... gdybyś coś wiedział o SZWEDZKIEJ (tu ujawnienie celowo wprowadzonego byka) firmie Hasselblad, to byś też wiedział, że robią bidalustrzanki (około 35k cebulionów za samo body) 50MP i takie
domu gdybyś miała bardzo dużo pracy i jeszcze gotowanie i sprzątanie musiałabyś robić po pracy. Ja wolałabym się nudzić w domu, a jak jeszcze za nudzenie się dobrze płacą, to nie widzę problemu. -- Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem. Gdy wielu ludzi cierpi na
arogancji, ale Ty już kick-boxing uprawiasz. A teraz pomyśl, czy mówiłabyś o samoobronie, gdybyś miała dziecko, bardzo aroganckie, a nawet i chamskie w wieku lat 20, czy raczej byś się zastanawiała, jakie są szanse nad tym zapanować poza wysłaniem kopniakiem chama na księżyc, czy być wysłała, żeby obcy też
masz z podświetlenia pewnie podświetlenie przycisków na konsoli i lampkę do czytania map w tym Polo, ale gdybyś miał samochód nowszy niż 20-letni, to byś wiedział, że można to zrobić dobrze, albo źle. Niemcom nadal wychodzi dobrze (wyjątek Ford, ale oni tam ładują co im w Stanach zaprojektują, to samo
> uspokoić, że gdybyś biegała do kościoła nawet kilka razy dziennie, to sam ten f > akt nie czyni z ciebie katoliczki, nie musisz się martwić A to z tego prosteg > o powodu, że – i teraz się skup, Natalko – nie masz żadnej więzi z kościołem (u > waga! nie mówimy o budynku), bo nawet nie
nieprawdziwy. Czuję się w takim razie w obowiązku cię uspokoić, że gdybyś biegała do kościoła nawet kilka razy dziennie, to sam ten fakt nie czyni z ciebie katoliczki, nie musisz się martwić🙂 A to z tego prostego powodu, że – i teraz się skup, Natalko – nie masz żadnej więzi z kościołem (uwaga! nie mówimy o
schweppes1 napisał: > Gdybyś musiał przez całe życie jeździć tylko jednym modelem samochodu, ewentual > nie co jakiś czas aktualizowanym, ale wyłącznie jego następną generacją, to któ > ry byś wybrał? Daihatsu Trevis. Najlepsze auto ever! ❤️
No, wlasnie to jest podstawowe pytanie..... Autor watku napisal: Gdybyś musiał przez całe życie jeździć tylko jednym modelem samochodu, ewentualnie co jakiś czas aktualizowanym, ale wyłącznie jego następną generacją, to który byś wybrał? Slowo MUSIAL zaklada przymus fizyczny i psychiczny, zakaz
>Pytanie, czy ktoś będzie w ogóle chciał reformować. Gdybyś chociaż trochę śledziła to, co się działo przed wojną na Ukrainie, to byś mogła odpowiedzieć na to pytanie. > Czy władza i oligarchowie się nie zabetonują. A kto wybiera władzę? I kto powiedział, że w ciągu dekady UA stanie