Co sądzicie o tej szkole .Zostałam tam przyjęta i chciałabym poznać wasze opinie.
Witam. Zastanawiam się nad posłaniem swojej córki na przyszły rok do Dwójki. Jak sądzicie - czy warto tam iść?
Ja natomiast jestem zadowolona z tego gimnazjum już dwójka moich dzieci ukończyła tą szkołę i jedno dobrze sobie radzi w "krasiniaku" a drugie na studiach a za rok kolejne będzie kończyło gimnazjum nr 2 i też dobrze sobie radzi więc polecam gimnazjum nr 2
A uważasz że w innych gimnazjach jest lepiej? Moja córka chodziła do "Dwójki" na Aleksandrówce. Nie było lepiej. W klasie złodziejstwo, używki, przemoc. I nieporadna wychowawczyni, która zamiatała pod dywan wszystkie problemy. Bezradna dyrekcja.
Ośmieszacie sami siebie. "Każde lepsze od Dwójki", "W Jedynce to...", "A ja słyszałam, że to STO...", "Takie rzeczy to tylko w Czwórce"... W KAŻDEJ szkole - w beznadziejnej Dwójce i cudownym STO znajdą się zarówno ludzie ambitni i porządnie wychowani, jak i rozwrzeszczana hołota. Często zdarza mi
Ząbkowska "dwójka" owszem ma windę, zawsze z niej korzystały osoby ze złamaną nogą, bądź innymi problemami. Dlatego z wózkiem inwalidzkim nie powinno być kłopotów. Podjazd również posiada. Teraz trochę apropo poziomy. Ma wyższy poziom niż gimnazjum numer 1, o wiele wyższy. Biologia, Geografia
szkoły, jaką uczeń skończył, tylko oceny. Zdobycie w Dwójce dobrej oceny np. z matematyki jest dla ucznia nieuzdolnionego z tego przedmiotu niemożliwe. Gdyby kończył gimnazjum publiczne, które realizuje tylko podstawę programową, miałby na świadectwie zapewne 4. 2SLO (gimnazjum i liceum) to modna szkoła
Moja opinia nie jest bardzo aktualna - syn skonczyl to gimnazjum 2 lata temu obecnie jest w liceum Dwojka. Gimnazjum nie jest tak dobre jak liceum, jednak warte polecenia - swietni nauczyciele - zwlaszcza od polskiego, matematyki, historii, geografii, fizyki i angielskiego. Jezyki na bardzo wysokim
Owszem, nie ma. Z klasami pierwszymi na co dzień nie mam specjalnie przyjemności, aczkolwiek racja - obiły mi się o uszy problemy konkretnie z dwójką dziewcząt z rocznika niżej palących papierosy. Być może jest ich więcej, nie wiem. Natomiast jeśli chodzi o ową dwójkę, widziałam już niejednokrotnie
Na jesieni przeprowadzamy się z dwójką dzieci do Radości. W tej chwili wybieramy szkołyi dlatego proszę o jakieś opinie. Szczególnie zależy mi na znalezieniu dobrego gimnazjum, czy to na Bajkowej polecacie?
Bardzo prosze o opinie na temat gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu. Wiele słyszałam o 1 i 3 ale ani jednej opini na temat "dwójki". Z góry bardzo dziekuje
Na podstawie doświadczeń również mojej dwójki dzieci zgadam się z tą opinią w 100%. Jeśli dziecko ma szanse się dostać, nie wahałabym się ani chwili.
i jeszcze coś... Wiem, że od moich czasów wiele się zmieniło, ale jestem na bieżąco, ponieważ koleżanki z mojego rocznika już same są nauczycielkami od ładnych paru lat, opinia moja jest więc rzetelna. Z "dwójką" jest natomiast jeden problem - jest tam bardzo duże skupisko dzieci - a co za