77 wyników w czasie 96 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Gimnazjum przy 2SLO "Dwójka" (początek wątku)

Co sądzicie o tej szkole .Zostałam tam przyjęta i chciałabym poznać wasze opinie.

Gimnazjum nr. 2 - wasze opinie. (początek wątku)

Witam. Zastanawiam się nad posłaniem swojej córki na przyszły rok do Dwójki. Jak sądzicie - czy warto tam iść?

Re: Gimnazjum nr. 2 - wasze opinie.

Ja natomiast jestem zadowolona z tego gimnazjum już dwójka moich dzieci ukończyła tą szkołę i jedno dobrze sobie radzi w "krasiniaku" a drugie na studiach a za rok kolejne będzie kończyło gimnazjum nr 2 i też dobrze sobie radzi więc polecam gimnazjum nr 2

Re: Gimnazjum nr 3- opinie

A uważasz że w innych gimnazjach jest lepiej? Moja córka chodziła do "Dwójki" na Aleksandrówce. Nie było lepiej. W klasie złodziejstwo, używki, przemoc. I nieporadna wychowawczyni, która zamiatała pod dywan wszystkie problemy. Bezradna dyrekcja.

Re: Gimnazjum nr 3- opinie

Ośmieszacie sami siebie. "Każde lepsze od Dwójki", "W Jedynce to...", "A ja słyszałam, że to STO...", "Takie rzeczy to tylko w Czwórce"... W KAŻDEJ szkole - w beznadziejnej Dwójce i cudownym STO znajdą się zarówno ludzie ambitni i porządnie wychowani, jak i rozwrzeszczana hołota. Często zdarza mi

Re: Gimnazja w Ząbkach - opinie

Ząbkowska "dwójka" owszem ma windę, zawsze z niej korzystały osoby ze złamaną nogą, bądź innymi problemami. Dlatego z wózkiem inwalidzkim nie powinno być kłopotów. Podjazd również posiada. Teraz trochę apropo poziomy. Ma wyższy poziom niż gimnazjum numer 1, o wiele wyższy. Biologia, Geografia

Re: SG Dwójka Warszawa - prośba o aktualne opinie

szkoły, jaką uczeń skończył, tylko oceny. Zdobycie w Dwójce dobrej oceny np. z matematyki jest dla ucznia nieuzdolnionego z tego przedmiotu niemożliwe. Gdyby kończył gimnazjum publiczne, które realizuje tylko podstawę programową, miałby na świadectwie zapewne 4. 2SLO (gimnazjum i liceum) to modna szkoła

Re: SG Dwójka Warszawa - prośba o aktualne opinie

Moja opinia nie jest bardzo aktualna - syn skonczyl to gimnazjum 2 lata temu obecnie jest w liceum Dwojka. Gimnazjum nie jest tak dobre jak liceum, jednak warte polecenia - swietni nauczyciele - zwlaszcza od polskiego, matematyki, historii, geografii, fizyki i angielskiego. Jezyki na bardzo wysokim

Re: gimnazjum Maczka na Bielanach - opinie

Owszem, nie ma. Z klasami pierwszymi na co dzień nie mam specjalnie przyjemności, aczkolwiek racja - obiły mi się o uszy problemy konkretnie z dwójką dziewcząt z rocznika niżej palących papierosy. Być może jest ich więcej, nie wiem. Natomiast jeśli chodzi o ową dwójkę, widziałam już niejednokrotnie

Które gimnazjum polecacie? (początek wątku)

Na jesieni przeprowadzamy się z dwójką dzieci do Radości. W tej chwili wybieramy szkołyi dlatego proszę o jakieś opinie. Szczególnie zależy mi na znalezieniu dobrego gimnazjum, czy to na Bajkowej polecacie?

opinia o szkole (początek wątku)

Bardzo prosze o opinie na temat gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu. Wiele słyszałam o 1 i 3 ale ani jednej opini na temat "dwójki". Z góry bardzo dziekuje

Re: Wypalenie po bardzo dobrym gimnazjum

Na podstawie doświadczeń również mojej dwójki dzieci zgadam się z tą opinią w 100%. Jeśli dziecko ma szanse się dostać, nie wahałabym się ani chwili.

Re: jakie gimnazjum wybrać?

i jeszcze coś... Wiem, że od moich czasów wiele się zmieniło, ale jestem na bieżąco, ponieważ koleżanki z mojego rocznika już same są nauczycielkami od ładnych paru lat, opinia moja jest więc rzetelna. Z "dwójką" jest natomiast jeden problem - jest tam bardzo duże skupisko dzieci - a co za

1 2 3 4 5 6