Zawsze przed podaniem glukozy bada się glukozę na czczo glukometrem, na wypadek gdyby cukier był wysoki.
niezwykladziewczyna napisała: > Trzecie zdjęcie to najnowocześniejszy > glukometr, dostarczony do ojca 🤦🏼♀️ Można go ubezwłasnowolnić? -- 🐶🐶🐱🐱🐓
Trzecie zdjęcie to najnowocześniejszy glukometr, dostarczony do ojca -- http://www.poomoc.pl/ klikacze - pomagacze
Kup glukometr i badaj, gdy masz takie objawy.
Ta internet zdiagnozował stan przedcukrzycowy. Niech mierzy glukometrem poziom cukru na czczo i po jedzeniu. W niektórych przychodniach dają za darmo.
Osoby z cukrzycą powinny stosować tzw. zasadę 15/15: spożyć około 15 gramów węglowodanów, odczekać 15 minut i sprawdzić poziom cukru. W razie potrzeby powtórzyć. Zawsze dobrze mieć przy sobie glukometr i konsultować plan postępowania z lekarzem lub edukatorem diabetologicznym.
ziarenko-piasku napisała: > Lampy nie mam, za to z innych tego typu - nebulizator, nawilżacz powietrza, ciś > nieniomierz, termometr bezdotykowy, glukometr oraz stetoskop :) Tak z ciekawości, a po co stetoskop? Wyżej też niektóre pisały, że mają stetoskop. U mnie w domu jest
Lampy nie mam, za to z innych tego typu - nebulizator, nawilżacz powietrza, ciśnieniomierz, termometr bezdotykowy, glukometr oraz stetoskop :) -- http://lilypie.com https://lb2m.lilypie.com/iB0Gp2.png http://lilypie.com https://lbym.lilypie.com/XUTzp2.png
Posiadacie? suspicious ▪︎ glukometr ▪︎ ciśnieniomierz ▪︎ inhalator ▪︎ inne suspicious wink Strach sie przyznac - nie ! Moze jeszcze laske ?;-)
Posiadacie? :> ▪︎ glukometr ▪︎ ciśnieniomierz ▪︎ inhalator ▪︎ inne :> ;)
karmelowa_nowa napisała: > Ale to jest nierealne, bo nie da się zapomnieć, że się ma glukometr. Oczywiście, że się da. Zwłaszcza gdy ktoś np. Librę ma od dawna , od dawna choruje na cukrzycę a choroba stała się niemal cżęscią jego tożsamości. Traktuje urzadzenie jak coś swojego. Może
Ale to jest nierealne, bo nie da się zapomnieć, że się ma glukometr. I żaden technik nie wpuści kogoś to MR bez pytania o elementy metalowe. Niestety, ludzie mijają się z prawdą. Obstawiam, że tu chodziło o pieniądze, bo sensor swoje kosztuje
. www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-zakazne,seniorzy-65--zyskaja-darmowa-szczepionke-na-rsv-od-1-pazdziernika--normalnie-kosztuje-800-zl,artykul,16780588.html Sporo tych badan robisz, aż mnie przerażasz. Nie będę się szczepiła, nie lubię klucia. Grypa grypie nierówna. Słyszałam, że nawet w aptece to robią. Codziennie krew badam, glukometr mam, dobre wyniki mam. Na nadgorliwego lekarza, natrafiłam.
Sprzedam nowy glukometr. Proszę pisać na emaila zabcia620@wp.pl
ponawiam pytanie